V neděli 24.3. hostíme turnaj hokejových nadějí – TŘEBÍČ CUP 2019

T ř e b í č - V neděli 24. 3. 2019 ožije Zimní stadion Města Třebíče - KHNP ARENA křikem malých hokejistů. Hostí totiž turnaj malých hokejových nadějí, kterého se zúčastní týmy Technika Brno, Orli Znojmo, SKLH Žďár nad Sázavou a SK Horácká Slavia Třebíč. Jde o turnaj hráčů ročníku narození 2008 a mladší. Děvčata mohou startovat od ročníku 2007 a mladší.

Turnaj se bude hrát na celou velikost hrací plochy ve formátu 2x20 minut čistého času a utká se každý s každým. Každá třetina se počítá jako samostatný zápas. Za výhru po každé třetině obdrží vítězný tým 2 body, v případě remízy obdrží oba týmu po 1 bodu. Za porážku je 0 bodů.

Mužstva na 1. - 3. místě obdrží medaile. Všechna mužstva pak dostanou pamětní poháry. Nejlepší hráči obou mužstev z každého zápasu obdrží pamětní puk. Na závěr turnaje bude vyhodnocen nejlepší brankář, obránce, útočník a nejužitečnější hráč. Každé utkání budou řídit dva rozhodčí.

První zápas mezi SK HS Třebíč a Orli Znojmo je plánován od 08:00 do 09:15. Závěrečné utkání turnaje mezi SK HS Třebíč a Technikou Brno začne v 15:55 a skončí v 17:10. V 17:15 je naplánováno slavnostní vyhlášení výsledků turnaje.

Pro všechna družstva je zajištěno stravování přímo na zimním stadionu.

"Přijďte v neděli 24.3. podpořit naše mladší žáky na hokejový turnaj. Vzhledem k atraktivním soupeřům a doufám, že i atraktivní hře našeho týmu se rozhodně nebudete nudit. Mladší žáci celou sezónu velmi dobře pracují jak v trénincích, tak i v zápasech a tento turnaj by měl být vyvrcholením a zároveň poděkováním za práci v celé sezóně. Doufáme, že zápas si užijí i rodiče a vytvoří hráčům parádní atmosféru," říká za pořadatele turnaje mladších žáků trenér Milan Přibyl.