V sobotu na domácím ledě proti Hradci Králové

Pozvánky na zápas
1. hokejová liga pokračuje o víkendu již svým 4. kolem. Do Třebíče přijede v sobotu mužstvo Hradce Králové . Hradečtí si v dosavadních zápasech počínají velmi dobře a po odehraných 3 kolech jim patří 6. příčka se ziskem 6 bodů. Hradec dosáhl dvou vítězství a jednou prohrál. Horácká Slávia v dosud odehraných utkáních jednou zvítězila v prodloužení a dvakrát prohrála. V tabulce jí zatím patří 12. pozice se ziskem 2 bodů.

Hradečtí vstoupili do nové sezóny domácím vítězstvím nad Kometou v poměru 4:2 . Potom zajížděli na led nevyzpytatelného mužstva Kadaně, kde prohráli 3:4 . V zatím posledním mistrovském zápase potom doma zdolali Prostějov těsným výsledkem 2:1.

Horácké Slávia zahajovala novou sezónu na horkém ledě jednoho z favoritů celé soutěže v Ústí nad Labem. Po solidním výkonu prohrála 1:3 . Poté doma porazila v prodloužení Beroun 3:2 . A v minulém kole potom prohrála v Havířově po nepříliš vydařeném výkonu 1:3.

Hráči obou mužstev, Třebíče i Hradce mají ještě v živé paměti své poslední dva duely v přípravě na sezónu. Tyto přátelské zápasy vyšly mnohem lépe Hradci, v obou totiž dokázal zvítězit. V Třebíči 2:0 a doma potom 5:2 . Třebíčští tak mají v sobotním zápase o motivaci jistě postaráno a svému soupeři budou chtít tyto výsledky z předsezónní přípravy oplatit. Hradečtí v sobotním zápase představí i dva hráče, kteří v minulosti za Třebíč odehráli řadu zápasů, Lukáše Valka a Petra Mocka.