Menu +

V sobotu přijede do Třebíče silný soupeř ze Vsetína! Oba celky se chtějí vrátit na vítěznou vlnu

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Chance liga po restartu nabrala tempo a Horácká Slavia se znovu představí na domácím ledě. Po středečním výbuchu ve třetí třetině, kdy Třebíč nezvládla poslední třetinu proti Benátkám nad Jizerou a přišla o body, je tu šance na reparát. Ovšem nebude se jednat o reparát jednoduchý. Do Třebíče přijede VHK Robe Vsetín. Statistiky hovoří o tom, že uvidíme hodně gólů. Zvládne Třebíč napravit středeční porážku? Vsetín v minulém kole nestačil na Porubu, vrátí se na vítěznou vlnu? Všechny tyto otázky si zodpovíme v sobotu 28.11. od 17:30. Sledujte hokejka.tv a fanděte Horácké Slavii!
Sdílejte článek
 
VHK Robe Vsetín, tak zní nynější název slavného hokejového klubu, jehož historii a úspěchy v nejvyšší soutěži není nutné hokejovým fanouškům příliš připomínat. Rok 2020 je ve všech ohledech dost jiný, než ty předchozí a přizpůsobovat se musela i druhá nejvyšší hokejová soutěž. Pojďme se spolu ohlédnout za dosavadními zápasy příštího soupeře Horácké Slavie, kterých nebylo odehráno mnoho, ale mnohé to napoví.

Vsetínští stihli v letošní sezoně odehrát celkem devět zápasů. Pouze třikrát se týmu trenérů Srdínka s Jenáčkem nepovedlo bodovat. Pokud se podíváme na zápasy odehrané po restartu soutěže, zjistíme, že nejprve Vsetín doma na Lapači přetlačil 5:4 Litoměřice a poté ve vyrovnané bitvě nestačil 2:1 na ostravskou Porubu. Aktuálně se Valaši nacházejí na 4. místě se ziskem 17 bodů.

Pohledem do statistik

Vezmeme to pěkně odzadu. Mezi třemi tyčemi je, zdá se, jasnou jedničkou David Gába. Brankář ročníku 1994 si drží úspěšnost zákroků nad 90 %, a právě v utkání proti Porubě se blýskl 24 zákroky, což dělalo úspěšnost nad 92%.

Nejproduktivnějším obráncem je momentálně Lubomír Štach. Vsetínský odchovanec, který okusil i zámořské nižší soutěže odehrál letos pět utkání, ve kterých se jednou gólově prosadil sám a pětkrát na gól nahrál svým spoluhráčům.

Mezi útočníky vede bodování Antonín Pechanec. Osm zápasů tři branky a šest přihrávek na gól, to je jeho aktuální bilance.

Sestava Vsetína z posledního odehraného zápasu

Gába (Málek)– Ondračka, Smetana, Kudělka (C), Bartko, Hryciow, Štach (A), Jenáček – Půček, Pechanec, Gorčík – R. Vlach, J. Kloz, Klímek – A. Zeman, Kucharczyk (A), Babka – Hořanský, Gajarský, Vítek.


O Horácké Slavii jsme se v posledních dnech dozvěděli mnohé. O nových akvizicích i o odchodech. Za zmínku stojí určitě poslední domácí zápas, ve kterém Třebíč ztratila dvoubrankové vedení a díky nezvládnuté poslední třetině přišla proti výborně hrajícím Benátkám o body.

  Družinu trenérů Barvíře s Dolníčkem však v sobotu určitě nečeká jednoduchý reparát. Přijede soupeř se skvělými hráči, který není zvyklý prohrávat. Co můžeme říci, je fakt, že v zápasech obou soupeřů padá hodně branek. Dočkáme se nadílky i v sobotním zápasu?

Sestava Horácké Slavie z posledního ligového utkání

Jekel – Vodička, L. Chalupa, Hlaváč, Furch, Tejnor, Zukal, Bartejs – Nedvídek, Šťovíček, Vodný – Psota, Bittner, Krliš – Š. Kratochvil, Kořenek, Ferda – Křehlík, Michálek, Hrubec.

Moc rád bych všechny fanoušky pozval na stadion, nicméně dovolte pozvání k živému přenosu na hokejka.tv. Věřím, že uvidíme parádní hokej a podpoříte tím i váš oblíbený hokejový klub! Sobota 28.11. 17:30.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy budou po třech výhrách usilovat i o skalp Trhačů

před 2 dny
Pozvánky na zápas

V sobotu doma s Ústím, úvodní buly už v 15:30!

15.01.2021
Pozvánky na zápas

Ve středu míří bílé hvězdy do Benátek nad Jizerou, přivezou další tři body?

12.01.2021