Menu +

Václav Čejka včera ukončil svou činnost v klubu

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Během včerejšího svátečního úterý (17.11.2020) byla oficiálně ukončena spolupráce mezi HST a hráčem Václavem Čejkou - dlouholetou stálicí obranných řad třebíčského klubu a kapitánem posledních dvou sezón. Spolupráce byla ukončena po dohodě obou stran.
Sdílejte článek
 

Na otázku, jak jednání probíhalo, Václav Čejka odpovídá: “Loučení se s klubem, kde hráč strávil delší dobu, je vždy smutné. Na Horáckou Slavii ale budu vždy vzpomínat v dobrém a budoucnost ukáže, jakým směrem se osobně vydám.”

Martin Svoboda, předseda klubu, se již v minulosti zmínil, že se mu odchod Čejky neřeší snadno, a to jak na profesní, tak i osobní úrovni. “S Vencou jsme se sešli několikrát a snažili se najít východisko ze vzniklé situace, které by uspokojilo obě strany. Jak víte, pro mě osobně to nebyla jednoduchá jednání, proto jsem rád, že došlo k oboustranné dohodě a rozešli jsme se v přátelském stylu. Také chci zdůraznit, že mezi HST a Václavem Čejkou nejsou do budoucna v žádném případě uzavřeny dveře pro různé druhy spolupráce.”

Podobné články

Aktuální zprávy

Uzavíráme kompenzace loňských permanentek

dnes
Aktuální zprávy

Podmínky pro návštěvníky přípravných zápasů a související informace

včera
Aktuální zprávy

Nechtěl jsem vymýšlet nic složitého, hlásí Jan Mičán k masce v barvách HST

před 2 dny