Menu +

Velká posila! Přichází útočník Denis Kusý

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč přivádí do svých řad výraznou posilu. Je jí útočník Denis Kusý, který přichází z Dynama Pardubice. HST si od něj slibuje kvalitu v útočné fázi.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia Třebíč hlásí další posilu do útočné fáze. Stal se jí útočník Denis Kusý, který na Vysočinu přichází z Dynama Pardubice. Dvaadvacetiletý útočník spojil svůj dosavadní hokejový život zejména s Pardubicemi. Na východě Čech působil v mládežnických kategoriích a vyzkoušel si zde i seniorskou extraligu. Loni nastoupil v nejvyšší soutěži do 27 zápasů (2+3).

Zatím nejlepší sezonou v dospělém hokeji byla pro Kusého ta s označením 2017/2018. Tehdy si talentovaný útočník připsal v dresu Litoměřic 27 kanadských bodů (12+15). To vše během 38 utkání.

Jeho hokejový životopis nabízí také zámořské štace. Vyzkoušel si rovněž 2. ligu za kolínské Kozly a Moravské Budějovice.

Třebíč si od něj slibuje kvalitu v útočné fázi, což potvrdil sportovní manažer Radek Novák. „Od dnešního rána se k našemu týmu připojil útočník Denis Kusý. Přichází k nám z Dynama Pardubice a očekáváme od něj kvalitu v útočné fázi. Našim fanouškům se představí v dnešním večerním zápase s Duklou Jihlava,“ sdělil pro klubový web.

Podobné články

Aktuální zprávy

POZOR ZMĚNA: Zápasy s Frýdkem a Benátkami se odehrají v náhradních termínech

17.01.2020
Aktuální zprávy

Reakce klubu na skutečný stav „A“ týmu SK HS Třebíč v den utkání s Prostějovem, kdy Prostějov nevyhověl naší žádosti o odložení utkání

16.01.2020
Aktuální zprávy

V týmu bílých hvězd řádí chřipková epidemie. Do Prostějova jedeme i přesto vyhrát

15.01.2020