Menu +

Velká posila! Přichází útočník Denis Kusý

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč přivádí do svých řad výraznou posilu. Je jí útočník Denis Kusý, který přichází z Dynama Pardubice. HST si od něj slibuje kvalitu v útočné fázi.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia Třebíč hlásí další posilu do útočné fáze. Stal se jí útočník Denis Kusý, který na Vysočinu přichází z Dynama Pardubice. Dvaadvacetiletý útočník spojil svůj dosavadní hokejový život zejména s Pardubicemi. Na východě Čech působil v mládežnických kategoriích a vyzkoušel si zde i seniorskou extraligu. Loni nastoupil v nejvyšší soutěži do 27 zápasů (2+3).

Zatím nejlepší sezonou v dospělém hokeji byla pro Kusého ta s označením 2017/2018. Tehdy si talentovaný útočník připsal v dresu Litoměřic 27 kanadských bodů (12+15). To vše během 38 utkání.

Jeho hokejový životopis nabízí také zámořské štace. Vyzkoušel si rovněž 2. ligu za kolínské Kozly a Moravské Budějovice.

Třebíč si od něj slibuje kvalitu v útočné fázi, což potvrdil sportovní manažer Radek Novák. „Od dnešního rána se k našemu týmu připojil útočník Denis Kusý. Přichází k nám z Dynama Pardubice a očekáváme od něj kvalitu v útočné fázi. Našim fanouškům se představí v dnešním večerním zápase s Duklou Jihlava,“ sdělil pro klubový web.

Podobné články

Aktuální zprávy

Skvělá zpráva! Do sestavy se vrací Šimon Szathmáry

15.11.2019
Aktuální zprávy

Další akce pro diváky. Soutěž o automobil Toyota na víkend, pro ženy a dívky horký punč

15.11.2019
Aktuální zprávy

Vítáme novou tvář. Přichází talentovaný útočník Michal Kunc

13.11.2019