Menu +

Velká posila do obrany! V Třebíči bude působit zkušený Jakub Stehlík

Aktuální zprávy
HST hlásí další posilu, tentokrát do obrany. Dres Horáků bude v nadcházející sezoně oblékat zkušený obránce Jakub Stehlík, který už v Třebíči v minulosti působil formou střídavých startů. Teď v klubu přidá kompletní ročník.
Sdílejte článek
 

AKTUÁLNÍ SOUPISKU HST NAJDETE ZDE


„Jakub Stehlík je silný a velký obránce s dobrou střelou. Má velké zkušenosti z extraligy. Navíc už v našem týmu působil během sezony poznamenané covidem a stejně tak v předešlých sezonách formou střídavých startů. Jsme rádi, že nyní bude stálým členem našeho týmu," říká na adresu čerstvé třebíčské akvizice hlavní trenér David Dolníček.

190 centimetrů vysoký zadák začínal s hokejem ve Znojmě – seniorskou kariéru odstartoval v sezoně 2010/2011, když nastoupil do deseti prvoligových zápasů.

S Orly poté zamířil do mezinárodní EBEL, kde strávil dvě sezony. Následovala štace v Chomutově, během které Stehlík vypomáhal zároveň Kadani. Do Znojma se řízný bek vrátil před sezonou 2015/2016 a působil zde dalších pět let.

Měl přidat i šestý rok, jenže sezonu 2020/2021 poznamenal covid. Orli tehdy měli působit v české 2. lize, kde si dnes třiatřicetiletý bek střihnul jen pět zápasů. Dalších dvacet přidal na hostování v Třebíči a nutno říct, že mezi bílé hvězdy zapadl skvěle. Během zmíněných dvaceti utkání nastřádal Jakub Stehlík třináct kanadských bodů za čtyři góly a devět asistencí.

I na základě těchto výkonů Kubovi hodily laso extraligové Vítkovice, kde vytáhlý defenzivní štít působil další tři sezony. I v tomto období Třebíči občas vypomohl formou střídavých startů. Teď v našem týmu přidá kompletní sezonu.

Jakub Stehlík má na svém kontě 111 startů v extralize, 161 startů v první lize a 367 startů v mezinárodní ICEHL (dřívější EBEL).

STATISTIKY JAKUBA STEHLÍKA ZDE

Podobné články

Aktuální zprávy

Ligu zahájíme 14. září domácím zápasem s Pardubicemi B

04.06.2024
Aktuální zprávy

Foto i video: Rekonstrukce nabírá na obrátkách

31.05.2024
Aktuální zprávy

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!

14.05.2024