Menu +

Více zápasů za stejné ceny! Startuje prodej permanentek

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V úterý 18. června startuje prodej permanentek na nadcházející prvoligovou sezonu. Jejich cena zůstává v porovnání s loňským ročníkem totožná. Permanentky však letos projdou zásadní designovou obměnou, proto prosíme, aby její nákup uskutečnili všichni fanoušci s dostatečným předstihem. K dispozici vám opět je pohodlná internetová online aplikace. Protože permanentní vstupenky (plastové karty) budou v novém designu, je nutné si je osobně vyzvednout a vyměnit na sekretariátu HST - Kateřiny z Valdštejna č. 1.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia Třebíč spouští od úterý 18. června prodej permanentních vstupenek na nadcházející prvoligovou sezonu 2019/2020. Nenechte nic náhodě a zajistěte si svoje místo na tribuně včas! Ceny permanentních vstupenek navíc zůstávají totožné s těmi z loňského ročníku, což potvrzuje rovněž obchodní a marketingový manažer klubu Daniel Šlapák: „Záleží nám na tom, aby si fanoušci našli do ochozů KHNP arény cestu v hojném počtu, proto jsme, i přes změnu formátu soutěže a vyšší počet domácích zápasů, ponechali ceny permanentek na srovnatelné cenové hladině.“ Permanentní vstupenku na sezení lze pořídit za 1900,- Kč, permanentka na stání stojí 1700,- Kč. Jejich nákupem tedy znovu ušetříte nemalou část peněžních prostředků.

(Obrázek se po kliknutí zvětší.)

 • Letošní permanentky v novém designu
 • Třebíčský hokejový klub se rozhodl pro letošní sezonu změnit vzhled permanentních vstupenek. S tím souvisí i určitá časová prodleva mezi objednávkou a vyhotovením permanentních karet, proto prosíme všechny příznivce Bílých hvězd, aby svůj nákup nenechávali na poslední chvíli a učinili jej s dostatečným časovým předstihem. Cílem je, aby měli všichni fanoušci permanentky nového vzhledu již od počátku příští sezony.


  CENY VSTUPENEK PRO SEZÓNU 2019 - 2020

  SEZENÍ
  90 Kč

  STÁNÍ
  80 Kč

  DĚTI 140 CM
  ZDARMA

  DRŽITELÉ ZTP
  SLEVA


 • I v sezoně 2019/2020 s online aplikací
 • HST praktikuje již několik sezon pohodlný nákup vstupenek na domácí zápasy Bílých hvězd prostřednictvím INTERNETOVÉ APLIKACE. Stejně tak tomu bude taktéž letos. Tato cesta se osvědčila během předešlých let, tudíž v ní chceme pokračovat. Výměna a nákup permanentní vstupenky je tak snadná a rychlá. Pokud by si však někdo chtěl svoji permanentku vyměnit fyzicky, bude tak moci učinit na sekretariátu klubu, ulice Kateřiny z Valdštejna č. 1. Třebíč. Tato možnost bude k dispozici od 15. července.


  CENY PERMANENTEK PRO SEZÓNU 2019 - 2020

  SEZENÍ
  1 900 Kč

  STÁNÍ
  1 700 Kč

  DĚTI 140 CM
  ZDARMA

  DRŽITELÉ ZTP
  SLEVA


 • Příští sezona s množstvím lákadel
 • Pokud ještě váháte, proč si pořídit permanentku na následující ročník, máme zde pro vás několik pádných důvodů. Chance liga se odehraje v novém formátu, ten zahrnuje větší počet zápasů i návrat předkola play–off. Bude tak o co hrát, přičemž Bílé hvězdy spoléhají na vaši pomoc. V soutěži se navíc objeví dva nové kluby. Jedná se o ještě loni extraligový Chomutov, potažmo nováčka ze Sokolova, jenž si právo na účast v druhé nejvyšší hokejové soutěži vybojoval letošním triumfem ve 2. lize. Sokolovský Baník navíc koučuje asistent reprezentačního trenéra Miloše Říhy Karel Mlejnek. Chybět samozřejmě nebudou ani ostře sledovaná derby s Jihlavou, popřípadě pikantní zápasy proti Vsetínu, nebo Motoru České Budějovice a mnoho dalšího.

 • POZOR! Předkupní právo platí jen do 6.8.2019
 • Předkupní právo na "své" místo mají stávající držitelé permanentek do prvního přípravného utkání s Havlíčkovým Brodem, tedy do 6.8.2019.
  Poté budou všechna místa uvolněna k běžnému volnému prodeji.

  (Obrázek se po kliknutí zvětší.)

  Pro fanoušky, kteří si budou chtít svoje permanentky vyměnit přímo v sídle klubu uvádíme, že tak budou moci učinit v těchto termínech: pondělí až středa 7:30 - 15:00, čtvrtek 7:30-17:00, pátek 7:30 - 13:00

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Příští ročník Chance ligy zná svou podobu

  před 2 dny
  Aktuální zprávy

  K prvnímu týmu bílých hvězd přichází Roman Mejzlík

  02.06.2020
  Aktuální zprávy

  Věříme, že to bude dobré řešení, říká o svém nástupu Roman Mejzlík

  01.06.2020