Víkendové zápasy mládeže

První tým bílých hvězd sice během uplynulého víkendu pauzíroval, avšak část mládežnických celků vyjela do boje. Dařilo se jim střídavě.

Na rozdíl od týmu juniorů, jemuž bylo utkání se Znojmem zrušeno kvůli dobíhající karanténě se alespoň část naší mládeže mohla hokejovému zápolení věnovat dle plánu. V neděli 20.9.2020 se na domácí půdě utkala mužstva dorostu, starších žáků A, plus mladších žáků C s týmy ze Žďáru nad Sázavou. Všechny tři zápasy zahrály naše hvězdy skvěle a vyhrály s následujícími výsledky.

V utkání dorosteneckých oddílů soupeř inkasoval dva góly hned v první třetině a další ve třetině druhé. Odplata nepřišla ani ve třetím dějství, takže zápas dopadl konečným skóre 3:0.

Starší žáci A, kteří porazili žďárské soupeře 3:1 naopak excelovali v poslední třetině dvěma góly ze tří a mladší žáci C, těm se povedl tah na bránu proměnit dokonce devětkrát. Soupeři se sice ve druhé a třetí třetině také dařilo, zápas ale nakonec dopadl dobře pro naše hráče a to 9:5.

O den dříve vyjeli naši dorostenci za soupeřem do Ledče nad Sázavou, kde mu nedali žádnou šanci, načež utkání dopadlo výsledkem 7:0 pro Horáckou Slavii. Starší žáci B a mladší žáci D se v sobotu utkali s telčskými Ice Dragons. Oba zápasy byly dá se říci vyrovnané, body se ale v případě „béček“ přehouply na naši stranu (8:6) a v případě „déček“ na stranu soupeře (5:8).