Víkendové zápasy mládeže

První mužstvo bílých hvězd sice dál stojí, avšak mládežníci jedou na plné obrátky. V tomto článku naleznete souhrn jejich víkendového účinkování.

První říjnový víkend hostila Třebíč týmy žáků A + C z Českých Budějovic, žáků B + D z Pelhřimova a také juniorů z Břeclavi. V neděli se pak naše týmy žáků A + C a dorostu vyjely utkat se soupeřem do Jihlavy a Velkého Meziříčí. Mužstvům Horácké Slavie se dařilo střídavě, vítězné skóre ale naštěstí převažuje.

Starší žáci A v sobotu zvítězili nad HC Lvi 2009, soupeři se dařilo ve druhé třetině vyrovnat na 3:3, ale v poslední třetině daly Hvězdičky čtyři góly, čímž zápas převážily na svou stranu s výsledkem 7:4. Mladší žáci C sehráli neméně napínavé utkání, které dopadlo výsledkem 8:6 taktéž pro náš tým.

Nedělní klání na domácí půdě s pelhřimovskými Ledními medvědy skončilo v případě starších žáků B dobře pro soupeře a to 4:5, mladší žáci D naopak vítězství dostali zpět na naši stranu díky jednoznačnému výsledku 10:5. Juniorům, kteří hráli proti Lvům z Břeclavi, se ve třetí třetině zápasu velmi dařilo, nakonec ale prohráli 3:4 na nájezdy. Prohrou na nájezdy dopadlo také nedělní utkání dorostu ve Velkém Meziříčí, kde se zrodil výsledek 3:2 pro domácí tým. V Jihlavě se oběma našim žákovským družstvům dařilo, svého soka porazili 6:4 v případě starších a v případě mladších žáků 7:6.