Menu +

Virtuální akcí ke skutečné podpoře

Aktuální zprávy
Dneškem končí prodej virtuálních vstupenek na zápasy letošního Play-off, které jste měli možnost si zakoupit. S upřímnou radostí můžeme říci, že jste tak opravdu činili a nebylo Vás málo.
Sdílejte článek
 

Podle slov marketingového manažera HST Dana Šlapáka se vstupenek prodalo téměř 200 kusů, za které klub pořídí vybavení do posilovny na zimním stadionu. “Podpora našich fanoušků nás vždycky nemírně potěší a taky namotivuje do další práce. V této době to samozřejmě platí mnohonásobně a my jsme skutečně vděční za to, že jste s námi!“ doplňuje Dan Šlapák.

Aby nezůstalo pouze u nehmotné vstupenky, dostali fanoušci při nákupu více kusů vstupenek různé dárky, potištěné logy HST. Téměř všichni si již své balíčky u nás vyzvedli a určitě nejen my doufáme, že kulicha už nebudou potřebovat a vynosí spíše kšiltovku z naší limitované edice. Někteří dokonce své pokrývky hlavy přenechali dětem z dětských domovů z okolí, které dlouhodobě podporujeme v rámci projektu Dvakrát v roce Vánoce. Těšíme se, že letos akci zrealizujeme a tyto i další dárky dětem předáme.

Podobné články

Aktuální zprávy

Sobotní kondiční seminář s Petrem Mockem

včera
Aktuální zprávy

Přípravné zápasy sezóny 2021/2022

před 2 dny
Aktuální zprávy

Nový erb HST - jak se vám líbí?

před 3 dny