Menu +

Vítáme novou tvář. Přichází talentovaný útočník Michal Kunc

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Vedení Horácké Slavie Třebíč dále intenzivně pracuje na posílení třebíčského týmu. Nyní se povedlo dotáhnout do úspěšného konce angažování talentovaného útočníka Michala Kunce. Ten patří k tahounům juniorky brněnské Komety, kde dlouhodobě ukazuje svůj potenciál. Za Třebíč nastoupí poprvé už dnes večer na ledě Frýdku-Místku.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia Třebíč hlásí novou akvizici do svého mužstva. Je jí mladý, talentovaný útočník Michal Kunc. Jedná se o šikovného devatenáctiletého hokejistu, který naprostou většinu své dosavadní kariéry strávil v mládežnických výběrech brněnské Komety. Zde patřil k nejproduktivnějším hráčům, což dokládá také fakt, že náleží do širší nominace národního týmu do 20 let, kde momentálně bojuje o místo v nominaci před blížícím se mistrovstvím světa, které hostí na přelomu prosince a ledna Česká republika.

Kunc letos působil v juniorské extralize a vedl si náramně. Během 16 zápasů zaznamenal 28 kanadských bodů (19+9). V Třebíči půjde o jeho první výraznější zkušenost se seniorským hokejem. Zatím nastoupil do tří zápasů za brněnskou Kometu Dres Bílých hvězd oblékne již v utkání s Frýdkem-Místkem. Na Vysočinu přichází v rámci střídavých startů.

„Michal je šikovný hokejista, sledovali jsme ho delší dobu, máme na něj velmi dobré reference. Jsme rádi, že ho tu máme. Slibujeme si od něj, že nám pomůže v útočné fázi. Chceme trošku okysličit tým, proto nevylučujeme, že přijdou některé další změny,“ řekl Jaroslav Barvíř

Podobné články

Aktuální zprávy

Podlaha a Vaculík v týmu končí. Jak to vypadá s přípravnými zápasy?

před 2 dny
Aktuální zprávy

Organizační opatření pro přípravná utkání

03.08.2020
Aktuální zprávy

Třebíčský odchovanec Marek Laš ukončil aktivní kariéru

03.08.2020