Menu +

Vodný vypomůže Olomouci, do sestavy by se měl vrátit Malec, informuje trenér Barvíř

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Na základě dohody Horácké Slavie Třebíč a HC Olomouc vypomůže Michal Vodný v dnešním extraligovém zápase Hanákům. Zítra bude klasicky k dispozici HST. Po zranění už by se do sestavy navíc měl vrátit Ondřej Malec. Davida Michálka poraněné zápěstí do hry zřejmě ještě nepustí.
Sdílejte článek
 

Přinášíme vám aktuální informace k třebíčskému kádru. Michal Vodný dnes po dohodě obou klubů vypomůže Olomouci. Hanáky čeká extraligové měření sil na ledě Plzně. Zítra však bude proti Litoměřicím klasicky k dispozici HST. Další zprávy se týkají dvou třebíčských marodů. Proti Litoměřicím už by měl nastoupit Ondřej Malec, jenž už podle všech indicií vyléčil své zranění v dolní polovině těla. Davida Michálka poraněné zápěstí ještě zřejmě do zápasu nepustí. Připomínáme, že dalším soupeřem HST budou zítra na domácím ledě Litoměřice. Dorazte nás od 17:30 hodin podpořit.

„V dnešním utkání Olomouce s Plzní vypomůže Hanákům Michal Vodný. Dochází k tomu po vzájemné dohodě obou klubů. Michal za nás zítra normálně nastoupí. Ondra Malec by už proti Litoměřicím taky měl být k dispozici. Davida Michálka zranění do zápasu zřejmě ještě nepustí. Na zítřejší střetnutí se těšíme. Čeká nás bruslivý soupeř, který má tým dobře namixovaný. Mají tam zkušenější i mladé hráče. Věříme, že nám jejich styl bude sedět. Chceme fanoušky na utkání pozvat. Uděláme vše, abychom napravili zaváhání s Prostějovem,“ nechal se slyšet Jaroslav Barvíř.

Podobné články

Aktuální zprávy

Radek Novák by dnes oslavil 48. narozeniny.

dnes
Aktuální zprávy

Top zápasy podzimu. Aneb, proč si pořídit permanentku?

01.07.2020
Aktuální zprávy

Horácká Slavia Třebíč spouští prodej permanentních vstupenek pro sezonu 2020/2021

17.06.2020