Menu +

Vodný vypomůže Olomouci, do sestavy by se měl vrátit Malec, informuje trenér Barvíř

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Na základě dohody Horácké Slavie Třebíč a HC Olomouc vypomůže Michal Vodný v dnešním extraligovém zápase Hanákům. Zítra bude klasicky k dispozici HST. Po zranění už by se do sestavy navíc měl vrátit Ondřej Malec. Davida Michálka poraněné zápěstí do hry zřejmě ještě nepustí.
Sdílejte článek
 

Přinášíme vám aktuální informace k třebíčskému kádru. Michal Vodný dnes po dohodě obou klubů vypomůže Olomouci. Hanáky čeká extraligové měření sil na ledě Plzně. Zítra však bude proti Litoměřicím klasicky k dispozici HST. Další zprávy se týkají dvou třebíčských marodů. Proti Litoměřicím už by měl nastoupit Ondřej Malec, jenž už podle všech indicií vyléčil své zranění v dolní polovině těla. Davida Michálka poraněné zápěstí ještě zřejmě do zápasu nepustí. Připomínáme, že dalším soupeřem HST budou zítra na domácím ledě Litoměřice. Dorazte nás od 17:30 hodin podpořit.

„V dnešním utkání Olomouce s Plzní vypomůže Hanákům Michal Vodný. Dochází k tomu po vzájemné dohodě obou klubů. Michal za nás zítra normálně nastoupí. Ondra Malec by už proti Litoměřicím taky měl být k dispozici. Davida Michálka zranění do zápasu zřejmě ještě nepustí. Na zítřejší střetnutí se těšíme. Čeká nás bruslivý soupeř, který má tým dobře namixovaný. Mají tam zkušenější i mladé hráče. Věříme, že nám jejich styl bude sedět. Chceme fanoušky na utkání pozvat. Uděláme vše, abychom napravili zaváhání s Prostějovem,“ nechal se slyšet Jaroslav Barvíř.

Podobné články

Aktuální zprávy

Statistické ohlédnutí za první polovinou soutěže. Jak se dařilo bílým hvězdám?

dnes
Aktuální zprávy

POZOR ZMĚNA: První derby Nadstavbové části se v Jihlavě odehraje už tuto sobotu 14. prosince!

včera
Aktuální zprávy

Bílé hvězdy zahájí Nadstavbovou část domácím utkáním s Benátkami nad Jizerou

před 2 dny