Menu +

Vyprodejme stadion! Prodlužujeme termín a bude i překvapení

Aktuální zprávy
S blížícím se začátkem předkola play off startuje Horácká Slavia Třebíč prodej virtuálních vstupenek. Na nejaktivnější kupující čekají zajímavé odměny. Například parádní čepice od partnera klubu společnosti PLETEX, exkluzivní limitovaná edice kšiltovky play off 21 a také originální dres pro letošní sezonu. Pro velký zájem ze strany fanoušků navíc prodlužujeme termín pro koupi až do konce dubna! Fanoušci se navíc mohou těšit na menší překvapení, brzy vše uvidíte. Děkujeme za vaši podporu.
Sdílejte článek
 

Odkaz na prodej vstupenek zde!


„Zažíváme obtížnou sezonu. Velmi nás mrzí nepřítomnost našich fanoušků na tribunách, každopádně jejich podporu cítíme na každém kroku. Před startem letošních vyřazovacích bojů jsme se proto rozhodli zopakovat loňskou úspěšnou akci s nákupem virtuálních vstupenek. Na nejaktivnější kupující čekají lákavé odměny. Chtěli bychom tímto ještě jednou poděkovat, že zůstáváte s námi i v této složité době,“ říká obchodní a marketingový manažer klubu Daniel Šlapák.

Již zítra nám startuje každoroční vrchol sezony – tedy play off. Za normální situace by byl nyní v plném proudu předprodej vstupenek na úvodní dvě utkání proti pražské Slavii, jenže pandemie nemoci covid -19 a s ní související vládní opatření to bohužel neumožňují.

Dáváme vám proto opět možnost – stejně jako v loňském roce podpořit Horáckou Slavii alespoň koupí virtuální vstupenky. Letošní ročník byl z nejrůznějších důvodů obtížný, avšak hráči odvedli a stále odvádí v nelehkých podmínkách maximum. Už proto by každý věrný fanoušek Horácké Slavie měl zakoupení virtuální vstupenky zvážit.

Zároveň děkujeme všem, kteří nás v této specifické době podporují na dálku. Dodává nám to tolik potřebnou energii a elán. I proto jsme se rozhodli fanoušky, kteří se do nákupu virtuálních vstupenek zapojí náležitě odměnit.

Děkujeme společnosti PLETEX Za dlouholetou podporu klubu

Každá jednotlivá vstupenka je v naší elektronické aplikaci k mání za 200 korun. Fanoušci, kteří si zakoupí více než 2 vstupenky, obdrží exkluzivní pletenou čepici s motivy HST od dlouholetého partnera klubu – společnosti PLETEX, kterému tímto srdečně děkujeme za loajalitu a přízeň.

Fanoušci, kteří zakoupí minimálně 5 vstupenek, dostanou od klubu limitovanou edici kšiltovky play off 21. Tato kšiltovka nebude uvedena do klasického prodeje. Obdrží ji pouze hráči prvního týmu a již zmínění fanoušci, kteří si zakoupí pět a více kusů virtuálních vstupenek.

Na nejaktivnější kupující, kteří si zakoupí 10 nebo ještě více vstupenek, čeká originální dres z aktuální hokejové sezony.

Zapojte se do nákupu virtuálních vstupenek a ukažte třebíčské srdce!

Odkaz na prodej vstupenek zde!


Podobné články

Aktuální zprávy

Ptáme se Kamila Pokorného

včera
Aktuální zprávy

Cena za oddanost hokeji ponese jméno Radka Nováka

před 2 dny
Aktuální zprávy

Hlavním trenérem A mužstva pro příští sezonu bude osvědčený Kamil Pokorný

16.04.2021