Menu +

Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Pouze mužstva čtvrté a páté třídy o víkendu hrála svá utkání. Čtvrťáci se utkali s Velkým Meziříčím a Rebely z Havlíčkova Brodu, které rozstříleli vysoko 8:1. Z Rebelů poslušné ovečky udělali také hráči páté třídy, kteří jim nasázeli dokonce dvanáct branek, přičemž neinkasovali ani jedinou. Pět kanadských bodů za tři branky a dvě asistence si připsal Matěj Novák. Nutno však říci, že Brodští hráli díky prázdninám v nekompletní sestavě, zatímco Horáci nastoupili kompletní. AKTUALIZOVÁNO!
Sdílejte článek
 


  • 4. Třída


    SK HS Třebíč - HC Rebel Havlíčkův Brod 8 : 1

    (1:0, 3:0, 5:1)


    Branky a nahrávky: Sigmund (Kučera), Nejedlý (Caha), Slabý (Nejedlý), Nejedlý (Slabý), Kučera (Slabý), Caha (Nejedlý) Sigmund, Sigmund (Svoboda)

    Střely na branku: 24 : 9


    Sestava: Doležal, Kružík - Svoboda, Dobrovolná - Kardoš, M. Hedbávný - Nejedlý, Caha, Slabý - Sigmund, Němec, Kadrnožka - Lupač, Kučera


    Snad jen úvod utkání byl částečně vyrovnaný, ale postupně mladí slávisté začali soupeře přehrávat a v poslední třetině se i solidně roztříleli.


    HHK Velké Meziříčí - SK HS Třebíč 1 : 2
    (0:0, 1:1, 0:1)


    Branky a nahrávky: Sigmund (Svoboda) Němec (Lupač)


    Střely na branku: 7 : 16


    Sestava: Loubal, Kružík - Svoboda, Dobrovolná - Kardoš, M. Hedbávný - Nejedlý, Caha, Slabý - Sigmund, Němec, Kadrnožka - Jelínek, Lupač, Kučera


    Ve studeném zimním stadionu ve Velké Bíteši se hrálo studené, nepohledné utkání, plné zakázaných uvolnění a přerušování hry, které nemohlo potěšit oko diváka. Po první, nevydařené třetině museli trenéři na kluky zvýšit hlas, což přineslo přeci jen zvýšený pohyb po ledě. Utkání se v náš prospěch zlomilo v poslední třetině, kdy po pěkné akci skóroval Němec.




  • 5. Třída


    SK HS Třebíč – Havlíčkův Brod 12 : 0

    ( 6:0 6:0 0:0 )


    Branky: Novák (Ferda), Ondráček, Novák (Ferda), Mlynář (Březka), Ferda (Novák Urban), Ondráček, Ferda (Novák Urban), Svoboda (Kabelka), Mlynář (Bednář), Ondráček, Bednář (Ondráček), Novák (Ferda)


    Sestava: Loubal; Trnka, Sysel, Šarka, Valík, Wasserbauer, Kabelka, Ferda, Novák, Urban, Mlynář, Bednář, Ondráček, Březka, Svoboda, Samuel,


    Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, když za pět minut hry jsme vedli 4:0 a dá se říci, že bylo rozhodnuto. Postupně jsme zvyšovali skóre až na 12:0 na konci druhé třetiny. Závěrečnou třetinu si hráči bohužel přestali nahrávat a sólově už to k dalším brankám nevedlo. Na zápase se projevilo, že my jsme byli téměř kompletní, kdežto soupeř díky prázdninám nebyl v plné síle.




    HHK Velké Meziříčí - SK HS Třebíč 0 : 5
    (0:2 0:0 0:3)


    Branky: Ferda, Michálek (Ferda), Ferda (Novák), Mlynář (Valík), Michálek (Sysel), Sestava: Šoustal, Trnka, Sysel, Šarka, Valík, Wasserbauer, Kabelka, Ferda, Novák, Michálek, Mlynář, Bednář, Březka, Pokorný, Svoboda Procházka,


    V průměrném zápase se slávisté jen pomalu dostávali do tempa, a dvě branky v první třetině mužstvo místo toho aby nastartovaly, tak ho spíše ukolébaly. To bylo vidět na hře ve druhé třetině. Až ve třetí třetině a důrazné domluvě jsme se lepší hrou propracovali k jasnému vítězství. Závěr okořenila při podávání rukou hromadná bitka.

  • Podobné články

    Mládežnický hokej

    Hockey tour zná vítěze, zlato patří třeťákům HST!

    10.11.2025
    Mládežnický hokej

    Třeťáci HST válí, Hockey tour zatím vedou

    20.10.2025
    Mládežnický hokej

    Krásná práce! Třeťáci vyhráli silně obsazený turnaj

    11.09.2025