Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Celkem devět utkání odehráli žáci Horácké Slavie během víkendu. Čtyři vítězství, jedna remíza a čtyři porážky, taková je bilance těchto zápasů. Vítězství si připsali čtvrťáci, pátá třída si užívala volný víkend. Šestá třída ve dvojutkání s Havlíčkovým Brodem, respektive Olomoucí jednou vyhrála, v Olomouci ale inkasovala pět branek. Sedmáci o jediný gól podlehli Rebelům, a v Olomouci v utkání, které poznamenal špatný výkon rozhodčích, prohráli o góly dva. Oslabený tým osmé třídy dokázal v zápase s Přerovem urvat cenný bod za remízu 4:4, na které měl výrazný podíl David Jirák autor hattricku. Devátá třída zabojovala a oba své zápasy vyhrála. Nejprve přetlačila Přerov těsně 2:1, Jihlavě pak nasázela čtyři branky, přičemž inkasovala jen jedinou.

• 4. Třída

SK HS Třebíč - HC Dyje Břeclav 6 : 3

(3:3, 3:0, 0:0)

Branky a nahrávky: Bednář (Sigmund), Němec (Lupač), Sigmund, Caha (Slabý), Bednář (Kučera), Sigmund (Bednář)

Střely na branku: 23 : 23 Sestava: Loubal, Doležal - Svoboda, Dobrovolná - Kardoš, Valík - Nejedlý, Caha, Slabý - Sigmund, Bednář, Dvořák - Lupač, Němec, Kučera

Věděli jsme, že nás bude čekat velmi těžké utkání a to se nám potvrdilo. V první třetině se skóre neustále měnilo, padlo v ní šest branek. V prostřední části hry, jsme rozhodli celé utkání i za přispění brankářů soupeře, kterým se zápas moc nepovedl. V závěru nás soupeř ještě zatlačil, utkání nevzdal a pokusil se změnit nepříznivé skóre, ale pozorný třebíčský brankář Loubal drama nepřipustil.

• 6. Třída

SK HS Třebíč –HC Rebel Havlíčkův Brod 3:2

(2:0, 1:2, 0.0)

Branky a nahrávky: 18. Novák (Ferda, Mlynář), 20. Novák (Mlynář), 48. Tůma (Samuel, Wasserbauer)

SESTAVA: Nováček – Wasserbauer, Kabelka, Pokorný, Dobeš, Sysel, Trnka, Michálek, Svoboda, Samuel, Paroulek, Tůma, Paliga, Mlynář, Novák, Ferda.

Hosté, evidentně zaskočeni pozdním příjezdem, nezvládli úvodní třetinu duelu. Vzpamatovali se až ve druhé části utkání, vyrovnali na 2:2 a to bylo z jejich strany vše. Slávisté vsítili ještě jednu branku a zvítězili tak nad soupeřem, se kterým vždy v předešlých kláních zůstali poraženi.

HC Olomouc – SK HS Třebíč 5:0
    (2:0, 2:0, 1.0)

SESTAVA: Nováček - Wasserbauer, Kabelka, Dobeš, Pokorný, Hort, Sysel, Michálek, Tůma, Samuel, Paliga, Svoboda, Paroulek, Ferda, Novák, Mlynář.

Slávisté se v 27. kole utkali se soupeřem, který byl nad jejich síly. Herně vyspělejší, lépe bruslící a aktivnější domácí hráči zaslouženě v tomto duelu zvítězili.

• 7. Třída

SK HS Třebíč – HC Rebel Havlíčkův Brod 2:3

(1:1, 1:1, 0:1)

Branky: 3. Tůma (Urban, Mejzlík), 39. Bartůněk (Matov)

Sestava: Vejmelka, Svoboda - Oburka, Hort, Štveráček, Veškrna, Hodek, Šimka, J.Dobeš, V.Dobeš - Tůma, Mejzlík, Urban - Bartůněk, Matov, Caha - Vála, Kajnar, Balík

Sedmáci nenapodobili své mladší kolegy ze šesté třídy a po mdlém výkonu potřetí v sezoně podlehli nejtěsnějším rozdílem mladým Rebelům. Od větší porážky zachránil domácí tým svým výborným výkonem třebíčský brankář.

HC Olomouc – SK HS Třebíč 4:2
    (0:0, 1:0, 3:2)

Branky a nahrávky: 41. – Tůma (Mejzlík, Bartůněk), 55. – Urban (Válal)

SESTAVA: Vejmelka, Svoboda – Obůrka, J.Dobeš, Štveráček, Šimka, V.Dobeš, Veškrna, Hodek, Tůma, Mejzlík, Urban, Bartůněk, Matov, Balík, Caha, Kajnar, Válal.

V utkání, které zcela jistě poznamenalo mnoho nepotrestaných, nedovolených zákroků, jak ze strany domácího, tak i hostujícího týmu, zvítězili Olomoučtí, protože lépe zvládli závěr duelu.

• 8. Třída

HC Zubr Přerov – SK HS Třebíč 4 : 4

(1:1 1:2 2:1)

Sestava: Bednář - Keselica, Matoušek - Pyrochta, Moravec - Donutil - Jirák, Mašek , Bednář - Ondráček, Juráň, Burián - Fortelný, Jahoda, Sobotka – Sochor

Vyloučení: 4 : 6

Branky: Jirák (Mašek), Jirák ( Mašek, Bednář), Burián (Juráň, Ondráček), Jirák (Pyrochta, Mašek)

Bez velkých ambic a tří hráčů základní sestavy odjížděli osmáci v sobotu k zápasu do Přerova. Po celý zápas však byli domácí, kteří hrají na dorazové ročníky týmem, který doháněl náskok soupeře. Větší část třetí třetiny odehráli třebíčští s menším počtem hráčů v poli. Takto ovlivněný zápas ze strany rozhodčích osmička letos ještě nehrála. Přesto se třebíčským podařilo udržet nerozhodný výsledek, který je úspěchem hostujícího týmu.

SK HS Třebíč – HC Dukla Jihlava 2 : 4
    (2:1 0:1 0:2)

Vyloučení: 6 : 6

Branky: Ondráček (Matoušek), Jirák (Pyrochta)

S jihlavským soupeřem hrají Třebíčští vždy vyrovnané zápasy. Po dvou chybách hostujícího brankáře, kdy jej nejprve Ondráček a po minutě také Jirák nachytali na hruškách se v průběhu zápasu hra vyrovnala. Ve třetí třetině, po chybách beků však slavili vítězství hosté.

• 9. Třída Přerov - Třebíč 1:2
    (0:1, 1:1, 0:0)

Branky: Marek (Horký ) Salák (Švejda)

Sestava: Fučík – Robotka, Ošmera, Pálka, Sedlář, - Vondráček, Marek , Horký, Roupec Nechvátal , Jelínek, Švejda, Salák , Outulný

Na horké půdě v Přerově dokázali třebíčští po výborném výkonu zvítězit nejtěsnějším rozdílem.

Třebíč - Jihlava - 4:1
    (3:0, 0:1, 1:0)

Branky: Marek (Vondráček), Marek (Pálka) ,Salák (Outulný), Vondráček (Marek)

Sestava: Caha - Robotka Ošmera, Pálka Sedlář, - Vondráček Marek Horký, Roupec Nechvátal Jelínek, Švejda Salák Outulný

Domácí předvedli jeden z nejlepších výkonů v sezóně a za předvedenou hru zaslouží velkou pochvalu. Motivace domácích byla veliká. S Jihlavou dosud letos ještě nevyhráli. Bravo hoši děkujem…