Menu +

Výsledky mládežnických mužstev HST

Mládežnický hokej
Jak všichni jistě víte, počínaje dneškem se, stran vládního nařízení, veškerá činnost sportovních klubů pozastavuje na dva týdny. Pojďme si tedy shrnout události minulého týdne, kdy si před pauzou naše horácká mládež ještě mohla zahrát. Jak jsme na začátku sezóny avizovali, naším hlavním cílem v této komplikované a nestabilní situaci, je odehrát ji plnohodnotně a pochopitelně s co možná nejlepšími výsledky. Trenéři i hráči všech mládežnických odvětví klubu pro tento výsledek dělají maximum.
Sdílejte článek
 

Vzhledem k opatřením proti nemoci Covid-19, která jsou platná od dnešního dne, pondělí 12.10.2020, bude na 14 dní uzavřený zimní stadion. Všechny mládežnické kategorie přejdou na omezený režim. Během příštího týdne budou mládežníci kontaktováni hlavními trenéry a pokud nám to situace a počasí dovolí, přejdeme na omezený režim trénování ve venkovním prostředí nebo posílání tréninkových plánů.

Ve středu 7.10. proběhla na domácím ledě dohrávka zápasu mezi našimi staršími žáky B a týmem z Velkého Meziříčí. Hra skončila suverénním výsledkem 9:2 pro náš tým. V sobotu vyjely týmy starších žáků B a mladších žáků D do Jihlavy. V obou utkání ukázali naši hoši pěkný hokej, i když se výsledné skóre přehouplo v případě déček na naši stranu (6:8) a u béček na stranu soupeře (5:1). Nedělní domácí klání starších žáků A s Motorem z Českých Budějovic skončilo bohužel lepším výsledkem pro silného soupeře, konkrétně 1:3. Juniorské mužstvo bylo v neděli v Opavě a domů se vrátilo s výsledkem 3:4 pro naše rivaly. Dle slov Štěpána Hrůzy, trenéra Juniorů, šlo o velmi vyrovnaný zápas a našim chybělo jen kousek štěstí.

Podobné články

Mládežnický hokej

Víkendové zápasy mládeže

06.10.2020
Mládežnický hokej

Víkendové zápasy mládeže

22.09.2020
Mládežnický hokej

O víkendu odstartovaly soutěže mládežníků

14.09.2020