Menu +

Žákům se dařilo, dorost jde do baráže, juniorka už má volno

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Týmy juniorů, dorostu a žákovských kategorií odehrály v minulém týdnu další zápasy. Pro někoho byly poslední v této sezóně, pro někoho ještě boje nekončí. Zde si můžete přečíst o výsledcích utkání, okomentovaných trenéry jednotlivých družstev.
Sdílejte článek
 

V úterý 14.3. pokračovalo play down dorostu a na třebíčském ledu se utkal náš tým s Třemošnou. Zápas byl rozhodující a s pozitivním výsledkem 4:2. „Výkon sice nebyl optimální, ale jsme hrozně rádi, že jsme vyhráli a sérii ukončili. Udělali jsme tak další krok k záchraně a nyní se musíme dobře připravit na baráž,“ komentuje vítěznou sérii trenér Nikola Marek.

S Třemošnou se ve středu utkal i tým juniorů HST, ale bohužel to nedopadlo: „I přes slušný bojovný výkon pro nás tímto skončila sezóna. Chybělo nám trochu štěstíčka před oběma brankami a lepší disciplína v druhé polovině zápasu. Sérii s kvalitním soupeřem rozhodly maličkosti. Končíme se vztyčenou hlavou a já hráčům děkuji za odvedenou práci v celé sezóně,“ shrnul zápas s výsledkem 3:5 i celou sezónu juniorů David Dolníček.

Poslední zápas sezóny sehrála i 9. třída a to v pátek v Prostějově. Na poslední společné utkání s výsledkem 1:9 vypsal trenér Rosťa Malena prémii a kluci ho zvládli na jedničku: „Chci týmu poděkovat za přístup k tréninkům, odvedenou práci a popřát mnoho úspěchů jak ve sportovním, tak v osobním životě.“

Výhrou 6:4 pro HST skončil i domácí zápas mladších žáků B proti Moravským Budějovicím a trenér Štěpán Hrůza také může chválit: „Byl to moc pěkný zápas se spoustou šancí, překážkou byla velká brankářka soupeře. Kluci si výhru zasloužili a šli si za ní kvalitním výkonem.“

Posledním zápasem posledního zimního týdne byl ten starších žáků A ve Žďáru nad Sázavou. Utkání měl náš tým celou dobu pod kontrolou a výsledek byl 2:5. „Až na pár brejků jsme soupeře do moc akcí nepustili a díky tomu jsme uhájili druhou příčku v naší skupině. V pátek nás čeká závěrečný zápas sezóny, na který se moc těšíme,“ dodal trenér Malena.

Podobné články

Mládežnický hokej

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál

29.03.2024
Mládežnický hokej

Juniory čeká závěrečný dvojzápas nadstavby. Proti Opavě a Studénce

15.03.2024
Mládežnický hokej

Nadstavba vrcholí! Juniory čekají klíčové zápasy s Warriors a Zlínem

08.03.2024