Menu +

Známe rozpis přípravných zápasů, nechybí soupeř ze Slovenska

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč oznamuje, jako jeden z vůbec prvních klubů, rozpis přípravných zápasů před sezónou 2022/23. Začátky domácích zápasů jsou stanoveny na tradičních 17:30, začátky zápasů na kluzištích soupeřů budeme postupně doplňovat. Je možné, že v průběhu přípravy na suchu ještě dojde k jistým změnám, o kterých bychom fanoušky samozřejmě prostřednictvím oficiálního webu nebo sociálních sítí včas informovali.
Sdílejte článek
 

„Zvolili jsme model sedmi přípravných zápasů, což si myslím, že je dostačující. První přípravný zápas odehrajeme tentokrát až 9. srpna v Brně. Vzhledem k tomu, že na led letos půjdeme o něco později než loni, ani to není problém,“ říká sportovní manažer pro tým mužů a zároveň hlavní trenér prvního týmu HST Kamil Pokorný.

Kluby jako Kometa Brno, LHK Jestřábi Prostějov nebo Tesla Orli Znojmo není třeba fanouškům nějak významně představovat. Snad jen u Znojma je třeba uvést, že jihomoravský klub v těchto dnech řeší v jaké soutěži se v následující sezóně představí. Podle posledních zpráv budou Orli působit v naší třetí nejvyšší soutěži, tedy druhé lize, ovšem chtějí udržet profesionální kádr a pokusit se o postup do Chance ligy.

HK iClinic Skalica je v rozpisu zápasů jediným zahraničním týmem. Klub byl založen už v roce 1936, jedná se tedy o tradiční slovenský klub. Skalica aktuálně působí ve druhé nejvyšší slovenské soutěži, ale hrála i slovenskou extraligu. V té dosáhla v sezóně 2008/09 na zatím největší klubový úspěch, stříbrné medaile. Z loňského kádru (nový zatím nebyl představen) si fanoušci mohou pamatovat forvarda Stanislava Balána, který se v Třebíči mihl v ročníku 2006/07. V sedmi utkáních tehdy nasbíral parádních pět kanadských bodů za tři branky a dvě asistence. Klubové barvy Skalice jsou zelená a bílá. Webové stránky klubu najdete ZDE

Rozpis přípravných utkání najdete ZDE

Aktuální soupisku mužů najdete ZDE

Podobné články

Aktuální zprávy

Posila do obrany, další sezónu přidá zkušený Jiří Hunkes

před 2 dny
Aktuální zprávy

Další výrazná posila z extraligy, přichází útočník Miroslav Holec

20.05.2022
Aktuální zprávy

Support HST: Běh Jakuba Bendy z Třebíče na Sněžku a Happy run

19.05.2022