Menu +

Čtvťáci přivítali Jihlavu - body se dělily

Reportáže
T ř e b í č - Poslední říjnovou neděli přivítali čtvrťáci na domácím stadionu soupeře zvučného jména - Duklu Jihlava. Diváci viděli velmi bojovné a dramatické utkání, s dělbou bodů byli spokojeni oba trenéři. Dvě branky domácích zaznamenal Marek Mejzlík.
Sdílejte článek
 
4.kolo, neděle 30.10.2005
TRE TRE
5:51:1, 3:0, 1:4
JIH JIH
Statistiky
Branky HST: 4. M.Mejzlík (F.Pyrochta), 16. R.Bartůněk (P.Matov), 27. J.Abrahám, 27. T.Balík, 44. M.Mejzlík .
Sestavy
SK Horácká Slavia Třebíč: K.Vejmelka - P.Veškrna, J.Dobeš, A.Oburka, T.Hodek, F.Pyrochta - M.Mejzlík, J.Tůma, T.Balík - J.Jahoda, R.Bartůněk, P.Matov - J.Válal, O.Urban, J.Abrahám
HC Dukla Jihlava:

Komentář k zápasu

Úvod utkání patřil hostům z Jihlavy, kteří ostřelovali branku domácích, ale třebíčský gólman svůj tým podržel. Ve 4. minutě Pyrochta vysunul Mejzlíka, který ujel jihlavské obraně a otevřel skóre utkání. Hosté poté pokračovali v dobývání třebíčské brány, ale obrana i s brankářem odolávala až do 10. minuty, kdy se jim podařilo vyrovnat stav utkání.

Druhou třetinu začalí lépe domácí, když hned v jejím úvodu Matov sebral puk jihlavskému obránci, nahrál před bránu volnému Bartůňkovi, jenž rozsvítil podruhé světlo za hostující bránou. V této části utkání předváděla obě družstva bojovný hokej, více šancí měli domácí, ale jihlavského brankáře se jim podařilo pokořit až ve 27 minutě, a to hned dokonce dvakrát. Nejprve ujel Abrahám, byl podražen jedním z hostujících hráčů, rozhodčí signalizoval vyloučení, ale domácí hráč dokázal v leže zasunout puk do jihlavské brány. V téže minutě se Balík zmocnil puku na červené čáře, domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale Balík vzal zodpovědnost na sebe a počtvrté rozvlnil síť za hostujícím brankářem.

Zdálo se, že domácí odehrají třetí třetinu podobně jako prostřední část, ale hosté v rozmezí dvou minut (34.-36.) srovnali skóre utkání. Domácí v těchto chvílích nechali jihlavské hráče bruslit a malým důrazem si říkali o první porážku v soutěži. Ve 41. minutě se dostali hosté, kteří poslední třetinu odehráli pouze na dvě pětky, do vedení. Ve 44. minutě byl vyloučen jihlavský hráč, domácí trenéři odvolali brankáře a hráli přesilovku 6:4. V ní se podařilo po závaru v jihlavské třetině srovnat Mejzlíkovi. V poslední minutě měl vítězný gól na hokejce Bartůněk ale z kruhu trefil pouze jihlavského brankáře.

Podobné články

Reportáže

Ze Zlína s debaklem, v sobotu možnost nápravy

včera
Reportáže

Bílé hvězdy otočily duel s Táborem a najíždí na vítěznou vlnu

11.10.2025
Reportáže

Parádní tři body z Chomutova

08.10.2025