Junioři KOM - TRE 2:5 - Junioři vyboxovali v Brně plný počet bodů

T ř e b í č - Pozici lídra soutěže a zároveň největšího aspiranta na postup do juniorské extraligy zajížděli třebíčští mladíci potvrdit do Brna, kde jim byla na Úvoze soupeřem v tabulce čtvrtá Kometa. Hostům se podařil závěr první třetiny, kdy nejdříve Lukáš Dostál poslal Třebíčské do vedení, ale do konce třetiny se trefili ještě Nahodil s Němcem a do druhé části si tak nesli tříbrankový náskok. V dalších dvou dějstvích se hra zejména ze strany domácích hráčů značně přiostřila a obě mužstva dala ještě po dvou gólech, což však v konečném důsledku znamenalo vítězství Slavistů v poměru 5:2.

31.kolo, neděle 4.2.2007
KO2 KO2
2:50:3, 1:2, 1:0
Branky a nahrávky: 15.Dostál (Burian V.) 17.Nahodil (Handlosvský, Buček), 19. Němec, 32. Burian V. (Dostál), 37. Buček (Pálka). Rozhodčí: Kaláb, Mlčoch-Velinský. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5.