HBR - TRE 5:3 - V Kotlině Třebíč neuspěla

T ř e b í č - Čtvrté přípravné utkání sehrála Horácká Slavia v nedalekém Havlíčkově Brodě. Zápas byl do poloviny vyrovnaný. Týmy se přetahovaly o vedení. První dvacetiminutovka skončila nerozhodně 2:2. Ve 27. minutě vrátil hostům vedení Petr Zahradník. Od této chvíle dávali branky pouze Rebelové, když během šesti minut vstřelili tři, čímž prakticky rozhodli o svém vítězství. Horácká Slavia se v závěrečné periodě snažila zkorigovat stav zápasu, ale to se jí nepodařilo. Další přípravné střetnutí čeká Třebíčské v pátek od 18:00, kdy na svém ledě přivítají mužstvo EC Vienna Capitals.

přát., úterý 11.8.2009
HBR HBR
5:32:2, 3:1, 0:0
Branky a nahrávky: 6. Vojtěch Němec (Knotek), 10. Kachlík (Knotek), 28. Vojtěch Němec (Hertl), 32. Knotek (Vojtěch Němec, Kachlík), 34. Ondráček (Šulc) - 5. Laš (Káňa), 17. Fila (Burián), 27. Zahradník (Kundela). Vyloučení: 5:4, navíc Pavlík (HBR) - Přibyl (TRE) 5 minut + OT do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 5:3.
BK Havlíčkův Brod: Suchan - Václav Němec, Moščic, Hertl, Soldán, Šulc, A. Jelínek, Pavlík - Kachlík, Holec, Smith, Česnek, Třetina, Stromko, Dušátko, Borovanský, Knotek, Ondráček, Svoboda, Vojtěch Němec.
SK Horácká Slavia Třebíč: Ondruj (30. Míča) - Sedláček, Koktan, Bulička, Sláma, Hrbáček, Přibyl, Popela, Krajčík, Kadela - Laš, Dolníček, Káňa, Látal, Zahradník, Kundela, Burian, Nahodil, Obdržálek, Fila, Dostál, Burián.

Jaromír Šindel po zápase HBR-TRE 5:3