SDO: TRE - ZLN 1:13 - Třebíčské dorostence naprosto zostudil Zlín

T ř e b í č - Tak tohle byl opravdu nářez. První třetinu a vůbec celý zápas si Třebíčští budou pamatovat hodně dlouho a bude je budit ze sna. Tedy aspoň ty, kterým alespoň trochu záleží na jejich hokejové kariéře. Slávisté totiž vůbec nepřipomínali hokejové mužstvo a to, co předváděli na ledě, se hokejem dá nazvat jen s velkou dávkou fantazie. Přístupem k hokeji domácí Zlínu velmi usnadnili zisk tří bodů, ale co víc, nechali se zesměšnit už v první desetiminutovce, po které prohrávali vysoko 0:3. Na konci první třetiny svítilo na ukazateli hrozivé skóre 0:7. Tihle hráči a jejich rodiče hokeji věnovali od základny už hodně času, dřiny a peněz na to, aby s ní teď kluci takto hazardovali. Pokud nepřijde razantní změna v přístupu k tréninkům a hokeji vůbec, pak pobodné výsledky můžeme bohužel čekat i v dalších zápasech.

15.kolo, pátek 23.10.2009
1:130:7, 0:3, 1:3
ZLN ZLN
Branky a nahrávky: 56. Deveri - 1. Merta (Haoda, Skočík), 4. Merta (Haloda), 11. Kundera (Malota, Romig), 12. Skočík (Janota), 13. Sekerka (Kovařík), 18. Holík, 20. Merta (Hloda), 25. Merta (Haloda, Janota), 34. Kundera (Holík), 37. Kovařík (Sekerka), 55. Vaculín (Kučera), 57. Holík (Romig, Malota), 59. Kovařík (Sekerka). Rozhodčí: Polák - Humpolíček, Musi. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 14:50. Průběh utkání: 0:11, 1:11, 1:13.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dusík (4. - 20. Máj) - Vyhnalík, Peroutka, Ivaník, Jakič, Pálka, Krejčí, Kuchera, Kazatel, Paták, Šulc, Vlaín, Kopec, Marek, Donutil P., Weiss, Stromecký, Nechvátal, Pekárek, Deveri
PSG Zlín: Rozum (Zemanovič) - Macharáček, Řezáč, Tomeček, Strojil, Malota, Janota, Hampl, Urbanec, Haloda, Romig, Kučera, Kovařík, Burša, Skočík, Merta, Holík, Sekerka, Popelka, Vaculín