13.kolo, sobota 28.11.2009
5:44:4, 1:0, 0:0
PRE PRE
Branky a nahrávky SK HS Třebíč: Ferda, Novák (Slabý), Komárek (Březka), Svoboda (Ferda), Mlynář
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal, Loubal - Trnka, Valík, Šárka, Sysel – Sigmund, Svoboda, Ferda, Slabý, Novák, Mlynář, Pokorný, Březka, Komárek.
HC ZUBR Přerov:

Úvod tohoto utkání patřil hostům, kteří ve čtvrté minutě otevřeli skóre a ve dvanácté minutě zvýšili na rozdíl dvou branek. Slávistům se podařilo výsledek zkorigovat a po střelecky vyrovnané první třetině byl stav 4:4. Proměňování brankových šancí nebylo tentokrát silnou stránkou domácích a tak další branka padla až v polovině druhé třetiny. Díky rozpačitému úvodu zápasu a malému důrazu při zakončování byli tentokrát hosté stále ve hře a do poslední vteřiny utkání nebylo o výsledku rozhodnuto.