5:31:0, 0:3, 4:0
Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 26.Kajnar (Urban, Caha), 39.Samuel, 40.Matov.
HCM Warrior Brno:
SK Horácká Slavia Třebíč: Nováček - Wasserbauer, Hort, Nahodil, Kabelka, Válal, A. Dobeš - Caha, Kajnar, Urban - Tůma, Matov, Samuel - Míchálek, Paroulek, Paliga

V dohrávce 5.kola zajížděli třebíčští sedmáci do Brna na promrzlý zimní stadion na Úvoze. V první třetině byli domácí hráči lepším týmem, zdálo se, že třebíčští budou pokračovat v nevýrazných výkonech. Ovšem ve druhé třetině se obraz hry změnil, mladí slávisté otočili vývoj utkání a do kabin se šlo za stavu 1:3, a to ještě hosté nepřoměnili trestné střílení. Jenže stačilo pár individuálních chyb a v 53.minutě bylo srovnáno. O výsledku utkání se rozhodlo v 57.minutě, kdy využili domácí darovanou přesilovku, kterou vzápětí potvrdili pátým gólem.