4:41:2, 2:1, 1:1
Branky a nahrávky: .
Draci Šumperk:
SK Horácká Slavia Třebíč:

Šumperský zimní stadion viděl zajímavý souboj dvou kvalitnějších juniorských prvoligových výběrů. A nutno dodat, že v utkání bylo k vidění několik zajímavých branek. Tak třeba už v šesté minutě šli domácí do vedení díky proměněnému trestnému střílení, ve kterém uspěl Tomáš Malý, který pomáhá i druholigovému seniorskému celku Uničova.

Třebíč ale dokázala srovnat kuriózní trefou přes půl hřiště a ještě do sirény přidala Slavia další branku. Šumperk dokázal odpovědět ve druhé třetině, kdy šel dvěma góly znovu do vedení. Třebíčská juniorka naštěstí dokázala odpovědět. Podobný vývoj měla i poslední třetina, kdy šel domácí celek do vedení 4:3 dokonce v 57. minutě. I tak dokázala Třebíč znovu srovnat a po zásluze získat v Šumperku bod.

Jiří Burian - asistent renéra SK Horácká Slavia Třebíč: "Dělba bodů je dnes asi zasloužená. Neproměnili jsme mnoho gólových příležitostí."