JUN: TRE - KO2 6:3 - další "povinné" vítězství domácích

T ř e b í č - V dalším kole ligy juniorů přijeli do Třebíče stejně staří hokejisté Komety - Úvoz. I když se dostali hosté v páté minutě do vedení, domácí ještě v první třetině průběh zápasu otočili a dovedli zápas s přehledem do vítězného konce v poměru 6:3. Čtyřmi kanadskými body se blýskl Eduard Kadela.

27.kolo, pátek 8.1.2010
6:33:1, 2:1, 1:1
KO2 KO2
Branky a nahrávky: 8. Kesner (Vondráček), 13. Kadela E. (Vítek, Kadela R., 16. Čtveráček (Kadela E., Vítek), 26. Vondráček /Vítek, Kadela E.), 33. Vondráček (Vítek, Kadela E.), 41. Kadela E. - 5. Sedláček S. (Čech), 37. Rosenberg (Korvas, Štěpánek), 48. Staněk. Rozhodčí: Kukeně - Jeletz, Paulík. Vyloučení: 15:12, navíc Kadela R. (TRE) 10 min - Najt (KO2) 5 +20. Využití: 3:2. V oslabení: 1:1. Diváci: 55. Střely na branku: -. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf – Kadela R., Čtveráček, Belatka, Švaříček, Dvořák – Vítek, Kadela E., Vondráček, Křenek, Krutiš, Dočekal, Vyhnálek, Kelner
HCM Warrior Brno: Štilárek – Korvas, Staněk, Rosenberg, Jaško, Pospíšil, Štěpánek – Najtl, Sedláček S., Röhr, Bažant, Sedláček T., Harmin, Čech, Březa, Lesonický