JUN: KOM - TRE 2:9 - Junioři rozstříleli Kometu Úvoz

T ř e b í č - Šest kol před koncem ligy juniorů zajížděli Třebíčští do Brna k souboji s Kometou Úvoz. Horáci rozhodli o svém vítězství už v první třetině, kterou vyhráli vysoko 5:0. Další dvě třetiny se dohrávaly už jen z povinnosti, protože o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Čtyřmi brankami se blýskl David Vítek. Třebíčští mladíci se již pomalu mohou chystat na boje v kvalifikaci a baráži o extraligu, kam by se po roce chtěli vrátit.

34.kolo, čtvrtek 11.2.2010
KO2 KO2
2:90:5, 1:2, 1:2
Branky a nahrávky SK HS Třebíč: Čtveráček (Vítek,Vondráček), Kotrba (Křenek,Krutiš), Vítek (Kadela), Vítek (Kadela,Vondráček), Dvořák (Deveri) Křenek (Krutiš, Dočekal), Vítek (Kadela), Vítek (Kadela,Vondráček), Dočekal (Křenek),
HCM Warrior Brno:
SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf,Máj - Belatka, Čtveráček - Koza, Kún - Dvořák, Kotrba - E.Kadela, Vítek, Vondráček - Křenek, Krutiš, Dočekal - Deveri, Kesner, Giz,