HBR - TRE 4:3 sn - Z Kotliny veze Třebíč jeden bod za prohru po nájezdech

T ř e b í č - Na led vítězstvím nad Jihlavou posíleného Havlíčkova Bodu cestovali Třebíčští se dvěma novici v sestavě – Jakubem Musilem ze Zlína a Janem Bízou z Litvínova. Vedoucí gól hostů vstřelil ve 13. minutě Zdeněk Okál a v průběhu druhé části už hosté vedli 2:0 po trefě Zahradníka. Rebelové pak během šesti minut vyrovnali. Horáci šli ale znovu do vedení, které zařídil Bíza v polovině třetí třetiny. Domácí ale za pět minut opět srovnali gólem Meidla. V následujících nájezdech pak uspěli pouze dva hráči domácích a tak si Rebelové připisují dva body, Třebíčští jeden.

reg. pohár, čtvrtek 19.8.2010
HBR HBR
4:3sn0:1, 2:1,1:1 - 1:0
Branky a nahrávky: 28. Sedlák (Zohorna), 30. Knotek (Vondráček, Wachovski), 54. Meidl (Jelínek), 60. Blažek - 13. Okál, 25. Zahradník (Laš, Šenkeřík), 49. Bíza (Pohl). Vyloučení: 5:9, navíc Zohorna (HBR) 2 + OT na 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3.
BK Havlíčkův Brod: Suchan – Wachovski, Pavlík, M. Blažek, A. Jelínek, Sova, Morava, Hotarek, Soldán – Knotek, Třetina, Vondráček, Meidl, Stromko, Zábranský, Švaňhal, Sedlák, Zohorna, Fiedler, Voj. Němec, Hadrava.
SK Horácká Slavia Třebíč: Míča – Bulička, Šenkeřík, Pohl, Malinský, Sláma, Popela, R. Kadela, Musil - Laš, Dolníček, Bartoš - Čech, Zahradník, Dočekal - Přibyl, E. Kadela, Křenek - Bíza, T. Vondráček, Okál.