Menu +

BER - TRE 5:2 - Výsledková mizérie pokračuje

Reportáže
T ř e b í č - K dalšímu zápasu odcestovala Horácká Slavia na led Medvědů do Berouna. Domácí měli výborný vstup do zápasu. Během necelých dvou minut se dostali do dvoubrankového vedení. Třebíčští se sice dvakrát dostali na dostřel, ale Medvědi měli v rukávu rychlou odpověď. Horáci mohli něco se zápasem udělat na začátku třetí třetiny po gólu Petra Zahradníka. Jenže Berounští se vytasili dalšími dvěma rychlými brankami a rozhodli. Třebíč tak vyšla potřetí za sebou naprázdno ve venkovním zápase.
Sdílejte článek
 
8.kolo, sobota 9.10.2010
BER BER
5:22:0, 1:1, 2:1
TRE TRE
Statistiky
Branky a nahrávky: 4. Vlček (Kupec, Švagrovský), 5. Švagrovský (Kupec), 32. Rudovský (Hafenrichter), 48. Vlček (Švagrovský), 49. Pacovský (Látal) - 30. Dolníček (Laš, Sláma), 43. Zahradník (Ostřížek). Rozhodčí: Ondřej - Jílek, Svoboda. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 485. Střely na branku: 38:28. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 5:2.
Sestavy
Medvědi Beroun 1933: Furch - Jebavý, Hafenrichter, Husák, Nedvěd, Látal, Růžička, Hertl, Jelínek - Žalčík, Besser, Pavel - Švagrovský, Kupec, Rudovský - Hašek, Vlček, Pacovský - Novotný, Tůma.
SK Horácká Slavia Třebíč: Fiala - Dudáš, Ostrčil, Malinský, Kadela R., Bulička, Sláma, Sedláček - Laš, Dolníček, Ostřížek, Čech, Zahradník, Okál - Burian, Dočekal, Vondráček - Vítek, Marosz, Kadela E. - Přibyl.
Ohlasy trenérů

Jiří Doležal HC Berounští Medvědi: Měli jsme dnes výborný nástup, kdy jsme mohli dát klidně čtyři góly, a pak mohlo být po zápase. Trošku jsme polevili po dvou gólech a soupeř nás přitlačil a tím nám nedovolil hrát hokej, jaký jsme chtěli. To byl důsledek, že se to potom zvrtlo. Poté jsme měli tu výhodu, že se nám po snížení povedla dát rychlá branka a zpátky jsme odskočili. Kluci plnili naše pokyny a my s tím výkonem můžeme být jen spokojeni. Na přesilových hrách jsme trochu zapracovali, přeskupili jsme jinak řady. Trochu jsme improvizovali, vyšlo to. Je pravda, že jsme je hodně trénovali. Výkyvy v zápase jsou samozřejmě vidět, kdy se nám občas stává, že ztrácíme koncentraci a soupeř se snadněji dostával do pásma. Když jsme začali bránit střední pásmo, tak to měl soupeř těžší. Musí se udržet 100% koncentrace, mužstvo je pak na té správné vlně. Určitě nepojedeme odevzdat v příštích dvou zápasech body. Budeme se snažit něco uhrát, ale samozřejmě se nám bude po takovém výsledku hrát lépe. Kluci si uvědomili, že naše hra funguje a je potřeba to zúročit i v zápasech venku, jako například v Chrudimi.

Roman Vondráček - SK HS Třebíč: Začátek zápasu jsme prospali a než jsme se stačili rozkoukat, prohrávali jsme 2:0. Z naší strany to byla velice špatná třetina. Dali jsme kontaktní branku a pak jsme si toho vůbec nevážili a inkasovali jsme. To bylo dnes rozhodující. Nedokázali jsme pár střídání podržet ten jednogólový rozdíl. Řekli jsme si, že nemáme co ztratit a zkusíme vyrovnat, ale naskytne se tam nějaká individuální chyba a od toho se to vše odvíjí. Navíc dnes soupeř hrál velice dobře střední pásmo.

Podobné články

Reportáže

Junioři rozstříleli Studénku, k desítce chyběl jediný gól

17.03.2024
Reportáže

Páté čtvrtfinále Horácké Slavii nevyšlo a končí jí sezóna

16.03.2024
Reportáže

V Opavě junioři jasně vyhráli, skóre mohlo být i vyšší

16.03.2024