9.kolo, středa 11.10.2000
KOM KOM
5:30:2, 3:1, 2:0
Branky a nahrávky: 27. Duba (Moskal), 28. Elsner (Karlíček), 30. Moskal (Duba), 49. R. Kučírek, 59. Skokan - 8. Hlouch (Erat, Z. Kučírek), 14. Bakus (Buďa), 32. Erat (Hlouch). Rozhodčí: Polák - Musílek, Urban. Vyloučení: 4:6, navíc Hartinger (KOM) a Z. Kučírek (TRE) 10 minut OT, Čech 5 minut + OT do konce utkání a Zeman (oba TRE) trest do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 1396. Střely na branku: 36:43. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 5:3.
HC Kometa Brno: Kleniar - R. Kučírek, Elsner, Hartinger, Karlíček, Reiff, Krajíček - Duchoslav, Weber, Dufek - Karný, J. Sedláček, Vošta - Skokan, Duba, Moskal. Trenéři: Stanislav Barda a Jiří Otoupalík.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kučírek (39. - 40. Neruda) - Sedláček, Polívka, Kříž, Sláma, Šafařík (41. Hrbáček), Zeman (49. Souček) - Fryauf, Bakus, Buďa - Altrichter, Oliva, Čech (19. Beroun) - Beck, Hlouch, Erat - Kupec.