28.kolo, neděle 9.1.2000
5:33:1, 1:0, 1:1
MEL MEL
Branky a nahrávky: 3. Čermák (Hlouch, Erat), 12. Bakus (Hrbáček, Fryauf), 15. Altrichter (Ševčík, Zelenka), 26. Altrichter (Ševčík), 42. Čermák (Erat, Vaněk) - 9. Vobořil, 18. Havel, 60. Brož (Píša). Rozhodčí: Jebavý - Kalivoda, Novák. Vyloučení: 2:5, navíc Hlouch 5 minut + OT do konce utkání, Zelenka (oba TRE) 10 minut OT, Boháček 10 minut OT a Oliverius (oba MEL) 5 minut + OT do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 2700. Střely na branku: 36:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Neruda - Polívka, Pospíšil, Ševčík, Sedláček, Hrbáček, Pecka - Fryauf, Bakus, Buďa - Altrichter, Oliva, Zelenka - Čermák, Hlouch (21. Vaněk), Erat - Tecl.
HC Mělník: Kůs - Boháček, Horáček, Dvořák, Liška, Vobořil, Hranáč - Brož, Píša, Živný - Havel, Murakami, Klimt - Bacul, Oliverius, Hrubý.