30.kolo, neděle 16.1.2000
BER BER
4:51:2, 2:1, 1:2
Branky a nahrávky: 19:44 Cmunt (Michalovič, Bednář), 35. Cmunt (Vaněček), 38. Slížek (Maleček), 48. Antoš (Maleček, Cmunt) - 12. Altrichter (Zelenka, Oliva). 19. Fryauf (Bakus), 29. Ševčík (Hlouch), 44. Hlouch (Erat, Čermák), 53. Zelenka (Sedláček). Rozhodčí: Vl. Svoboda - Marek, M. Svoboda. Vyloučení: 8:10, navíc Slížek 10 minut OT, Cmunt (oba BER) disciplinární trest a Zelenka (TRE) 10 minut OT. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 800. Střely na branku: 38:36. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.
Medvědi Beroun 1933: Láníček - Maleček, Antoš, Ivičič, Vaněček, Drábek, Zajíc - Roubík, Cmunt, Novotný - Šanda, Slížek, Bednář - Michalovič, Paleček, Halinský.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kučírek - Polívka, Pospíšil, Ševčík, Sedláček, Hrbáček, Horák - Fryauf, Bakus, Buďa - Altrichter, Oliva, Zelenka - Erat, Hlouch, Čermák - Vedral.