přát., neděle 1.1.1111
4:22:0, 1:0, 1:2
ZDR ZDR
Branky a nahrávky: 6. Kaňka, 15. Oliva (Žák, Zapletal), 35. Beroun (Oliva), 60. Kaňka (Fryauf, Žiška) - 42. Drábek (Suchý), 59. Koudelka (Hodek, Kocar). Rozhodčí: Blecha - Pacal, Drobílek. Vyloučení: 9:11, navíc Polívka (TRE) 10 minut OT. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 280. Střely na branku: 30:23. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kousal - Hrbáček, Sedláček, Zapletal, Polívka, Fryauf, Kříž, Dusík, Pecka - Altrichter, Dolníček, Hrůza - Kaňka, Žiška, Jašík - Beroun, Oliva, Žák - Tokoš, Třetina, Zahradník, Caha.
SKLH Žďár nad Sázavou: Slávik - Lhotský, Kališ, Suchý, David, Krecháč, Bizoň, Srnský - Bělohlávek, Vavroch, Nohel, Hodek, Koudelka, Kocar, Hrubý, Drábek, Kočara, Mráz, Pelán, Sobotka, Prachař.