přát., neděle 1.1.1111
2:21:1, 0:1, 1:0
JIH JIH
Branky a nahrávky: 20. Šefčík (Novák), 48. Vaněk (Bakus) - 18. Cachnín, 24. Adamec (Novotný). Rozhodčí: Dostál. Vyloučení: 6:6, navíc Duben 5 minut + OT do konce utkání a Hodek (oba JIH) 10 minut OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 500. Střely na branku: 27:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kučírek - Hrbáček, Pospíšil, Ševčík, Horák, Šefčík (30. Sedláček), Malena - Vaněk, Hlouch, Buďa (30. Solopekin) - Čermák, Oliva, Zelenka - Polívka, Bakus, Novák - Vedral, Dvořák.
HC Dukla Jihlava: Sáblík - Duben, Šmarda, Fuksa, Zápotočný, Ficenc, Vychodil, Morava - Martiňák, V. Novák, Cihlář - L. Novák, Cachnín, Hodek - Novotný, Adamec, Pípa - I. Padělek, Mokrejš - A. Padělek.