16.kolo, pátek 18.11.2011
4:30:0, 2:3, 2:0
PRE PRE
Branky a nahrávky: 26. Musil (Paták), 28. Musil (Paták), 43. Paták (Vysloužil), 56. Vysloužil (Belatka, Paták) - 21. Vaněk (Kocan, Hlídek), 31. Vaněk (Kocan, Sklenář), 35. Šťastný (Málek, Vávra). Rozhodčí: Doležal - Klouda, Rampír. Vyloučení: 8:6. Využití: 2:1. Diváci: 70. Střely na branku: . Průběh utkání: .
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj - Belatka, Krejčí, Pálka, Vyhnalík - Paták, Vlašín, Vysloužil - Stromecký, Marek, Musil - Outulný, Maštera, Kusák.
HC ZUBR Přerov:

Reportáž není k dispozici

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Po té přestávce jsme se těžko dostávali do tempa a bylo to na nás vidět. Navíc soupeř měl ten kádr početnější, ale do tempa se dostával také pomaleji a proto třetina skončila 0:0. Ve druhé třetině jsme měli strašně moc vyloučených a trošku nám to ubralo sil. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že to utkání není ztracené a když budeme disciplinovaní a hráči budou plnit, co po nich chceme, tak jsme schopni utkání otočit. To se nám se štěstím nakonec podařilo, takže jsme rádi za dva body.