29.kolo, neděle 5.2.2012
8:33:0, 2:3, 3:0
TAB TAB
Branky a nahrávky: 4. Tůma (Juráň, Abrahám), 5. Roupec (Bednář), 6. Juráň (Abrahám), 21. Vondráček (Roupec), 40. Tvarůžek, 47. Jirák (Tůma, Juráň), 49. Juráň (Tůma), 54. Ošmera (Vondráček, Roupec) - 24. Novotný (Pospíchal), 25. Škrdleta (Horák), 37. Maxa. Rozhodčí: Kotlík - Jeletz, Rampír. Vyloučení: 5:5, navíc Novotný (TAB) 10 minut osobní trest. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 53.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda - Pelikán, Vondráček, Ošmera, Tvarůžek, Štveráček, Neveselý - Roupec, Bednář, Tůma - Abrahám, Juráň, Jirák - Oburka, Hodek, Jelínek - Fortelný.