20.kolo, čtvrtek 5.1.2012
CEB CEB
8:64:1, 2:3, 2:2
Branky a nahrávky: 1.Šulek, 13.Samohejl (Korecký), 14.Jáchym (Smejkal), 15.Fencl (Šafář, Brož), 22. Bárta F. (Ondráček), 40. Ondráček (Bárta F.), 42. Smejkal, 56. Samohejl (Jáchym) - 20. Urban (Bartůněk), 30. Všetečka (Bartůněk), 31. Bartůněk (Mejzlík), 35. Bartůněk, 46. Ferda (Kajnar), 60. Bartůněk TS . Rozhodčí: Ondřej - Mykhaylyshyn, Knor. Vyloučení: 7:5, navíc Brož (ČB) a Oburka (TR) 10 min. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 43:18. Průběh utkání: 4:0,4:1,5:1,5:4,7:4,7:5,8:5,8:6.
ČEZ Motor České Budějovice: Kadlec - Korecký, Samohejl, Bárta F., Bárta J., Vavřík, Ondráček, Fencl, Šergl, Matoušek, Dudek, Smejkal, Brož, Šulek, Šafář, Zajíc, Jáchym
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda - Oburka, Šimka, Veškrna, Hodek, Trnka, Sysel, Hort, Kabelka - Bartůněk, Mejzlík, Všetečka - Urban, Matov, Ferda - Caha, Kajnar, Maštera - Dobeš V., Mlynář, Pokorný