21.kolo, neděle 8.1.2012
0:60:0, 0:3, 0:3
LET LET
Branky a nahrávky: 24. Karabáček (Zeliska, Čapek), 38. Čapek, 40. Honetschläger (Karabáček, Starosta), 49. Kvaček (Horák), 53. Honetschläger (Karabáček), 54. Poljanyčka. Rozhodčí: Sibera - Šťastná, Rittich. Vyloučení: 5:8, Poljanyčka 10 minut. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Střely na branku: 22:29. Průběh utkání: 0:6.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda - Oburka, Šimka, Trnka, Hort, Veškrna, Sysel, Hodek, Kabelka - Kajnar, Mejzlík, Všetečka - Urban, Matov, Ferda - Caha, Mlynář, Maštera - Dobeš J., Pokorný
HC Letci Letňany: Jandera - Hrdinka, Honetschläger, Urban, Starosta, Poljanyčka, Zeliska, Vyšín, Staněk, Karabáček, Horák, Čapek, Kvaček, Kučera, Kulda, Dyrynk