29.kolo, čtvrtek 23.2.2012
PCE PCE
9:33:0, 2:1, 4:2
Branky a nahrávky: 3.Špaček (Velínský, Panna), 16.Velínský (Horyna), 17.Havrda (Musil), 23.Špaček, 32.Špaček (Panna), 55.Panna, 56.Musil (Špaček), 58.Velínský (Vyskočil), 60.Vyskočil (Musil) - 25.Matov (Ferda), 48.Mejzlík, 57.Hort Rozhodčí: Kratochvíl - Kleprlík, Vepřovský Vyloučení: 5:9. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 50:18. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 7:2, 7:3, 9:3 .
HC DYNAMO Pardubice: Husár - Budík, Panna, Vyskočil, Horyna, Rohlík, Velínský, Vála, Špaček, Musil, Havrda, Martinec
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda - Veškrna, Šimka, Trnka, Hort, Kabelka, V.Dobeš - Maštera, Mejzlík, Všetečka - Ferda, Matov, Urban - Caha, Kajnar, Pokorný