Příp., úterý 28.8.2012
2:20:0, 1:0, 1:2
ZNO ZNO
Branky a nahrávky: 36. Vlašín (Horký, Mašek), 47. Petr Vondráček I. (Mašek, Roupec). Rozhodčí: Klouda – Horký, Zháňal. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (Čáp) – Roupec, Petr Vondráček I., Jílek, Pelikán, Vlašín, Marek, Horký, Mašek, Kohout, Petr Vondráček II., Stromecký, Peroutka, Ščerban, Krejčí, Vyhnalík.
Orli Znojmo:

Roman Mejzlík - SK HS Třebíč: Trápila nás malá produktivita, ale první třetinu jsme odehráli slušně, i když tam žádné obrovské šance nebyly. Zato vzadu to bylo dobré. To na začátku druhé třetiny byl v obraně den otevřených dveří z obou stran. Z toho pramenily šance, které ale zůstaly nevyužity. Třetí část byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách, ale my jsme je nedokázali využít. Vedení 2:1 jsme neudrželi, protože někteří hráči si myslí, že umí všechno a při tom nejsou schopni dané pokyny dodržet.