4.kolo, neděle 30.9.2012
VPO VPO
4:20:1, 2:1, 2:0
Branky a nahrávky: 24.Vilímek (Freisler), 39.Janáč (Vacek), 46.Bícha (Rejna), 54.Hynek (Rejna) – 4.Vlašín (Horký), 37.Vlašín (Peroutka, Marek). Vyloučení: 6:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.
TJ Slavoj Velké Popovice: Uhlík – Bursík, Bícha, Řezáček, Freisler, Janáč, Rejna, Hynek, Burian, Vacek, Vilímek, Zach, Jeništa, Rod, Vencovský, Babický, Prokopec, Pavičevič
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj – Peroutka, Pelikán, Kohout, Ščerban, Vyhnalík – Vondráček, Vlašín, Horký – Mašek, Marek, Roupec – Jirák, Juráň, Caudr

Reportáž není k dispozioci

Roman Mejzlík - SK HS Třebíč: Včerejší utkání jsme začali velice dobře. Měli jsme spoustu šancí , které jsme až najednu nevyužili. Ve druhé třetině domácí přidali na důrazu. Deset minut nás nepustili ze třetiny, museli jsme si vzít dokonce oddechový čas, abychom velký tlak na chvilku přerušili. Po té jsme využili přesilovku pět na tři a šli podruhé v utkání do vedení. Rozhodující moment utkání přišel v zápětí, kdy jsme nedokázali skórovat ze samostatného nájezdu a následně udělali zbytečný útočný faul, který domácí v přesilovce potrestali. Třetí třetinu po oboustranné opatrnější hře rozhodla naše chyba na útočné modré čáře a perfektně sehraná koncovka situace dva na jednoho. V utkání jsme udělali hodně zbytečných faulů. Je to už druhé utkání ve kterém jsme se takto připravili o lepší výsledek. Za dvě třetiny ve kterých byli domácí lepším týmem vyhráli zaslouženě.