14.kolo, pátek 16.11.2012
KRK KRK
3:7 1:1, 1:3, 1:3
Branky a nahrávky: 12.Srnský (Vacek), 38.Kocián, 55.Vencl (Lukášek) – 10.Paták (trestné střílení), 26.Paták, 30.Weiss (Paták, Vlašín), 39.Marek (Pálka, Vondráček), 41.Roupec (Marek, Vondráček), 43.Vondráček (Marek), 60.Vlašín (Paták). Rozhodčí: Třasák – Zeman, Machač. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 52. Střely na branku: 29:39. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:6, 3:6, 3:7.
HC Krkonoše: Abrahám (43.Krejčí) – Srnský, Krsek, Kozák, Vacek, Smékal, Junek, Havel, Tatar, Janoušek, Kadavý, Lukášek, Kocián, Vencl, Gabriel, Mišinec, Havelka
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj – Pálka, Pelikán, Ščerban, Tvarůžek, Krejčí – Paták, Vlašín, Mašek – Vondráček, Marek, Roupec – Jílek, Weiss

Reportáž z utkání není k dispozici

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: K utkání jsme odjeli v dosti okleštěné sestavě, protože nám na poslední chvíli onemocněli dva hráči. Proto jsme šli do utkání s tím, že musíme hrát velmi pozorně v obraně a počkat si na chyby soupeře a ty se pak snažit využít. Myslím si, že jsme tuto strategii plnili po většinu utkání. Menší komplikaci jsme si přivodili ve druhé třetině čtyřminutovým oslabením, které ale domácí nepotrestali a snížením sopeřem na rozdíl jednoho golu v naší dvojnásobné přesilovce, ale naštěstí jsme v pokračování přesilovku využíli a odskočili na rozdíl dvou branek. Na začátku třetí třetiny jsme rychlými brankami utkání definitivně rozhodli.