TRE - MEL 11:2 - Junoři rozstříleli Mělník, jedenáct branek dali ve dvou třetinách

T ř e b í č - Junioři Horácké Slavie přivítali v tabulce beznadějně poslední Junior Mělník. Po první třetině svítil na časomíře stav 0:0, ale od druhé třetiny zápas jasně ovládli Třebíčští, kteří nastříleli celkem jedenáct branek. Hosté se prosadili až za stavu 11:0, kdy domácí hodně polevili v koncentraci. Pět kanadských bodů za tři branky a dvě asistemce si připsal Martin Mašek.

27.kolo, pátek 25.1.2013
11:20:0, 5:0, 6.2
MEL MEL
Branky a nahrávky: 22. Marek (Vondráček P.), 24. Pavlas (Vlašín), 28. Mašek (Marek), 30. Paták (Vlašín), 39. Vlašín (Mašek, Paták), 41. Mašek (Vlašín, Juráň), 43. Juráň (Mašek, Vlašín), 45. Roupec (Marek), 46. Mašek (Vlašín, Juráň), 54. Marek (Tvarůžek, Pavlas), 56. Roupec - 58. Šubrt (Kratochvíl, Novotný), 58. Havel (Kratochvíl, Šubrt). Rozhodčí: Vampola - guth, Rittich. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Průběh utkání: 11:0, 11:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (43. Svoboda) - Pavlas, Roupec, Vondráček P., Ščerban, Paták, juráň, Vlašín, Marek, Tvarůžek, Donutil, Pálka, Mašek
HC Mělník: Roušar (45. Růně) - Makovský, Kotek, Bukovský, Kratochvíl, tulach, Smejkal, Říha, šubrt, Novvotný, Havel, Pánek, Heran, Šrámek, Nikolov, Vasilev