36.kolo, pátek 8.3.2013
MEL MEL
2:121:3, 1:5, 0:4
Branky a nahrávky: 13.Havel (Krejsa), 30.Kotek – 7.Vlašín (Paták, Horký), 8.Paták (Horký, Vlašín), 12.Salák (Vondráček, Juráň), 31.Paták (Horký), 32.Paták (Horký, Vlašín), 36.Roupec (Salák), 39.Roupec (Vondráček, Salák), 40.Paták (Vlašín, Pavlas), 46.Horký (Paták), Paták (Horký), 54.Horký (Paták, Fortelný), 56.Salák (Juráň). Rozhodčí: Synek – Zmeškal, Šimonovský. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 20:43. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:12.
HC Mělník: Růně – Makovský, Kotek, Bukolský, Kratochvíl, Tulach, Říha, Havel, Pánek, Heran, Šrámek, Nikolov, Vasilev, Krejsa, Priatka, Smejkal
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj – Fortelný, Tvarůžek, Pavlas, Ščerban – Paták, Vlašín, Horký – Vondráček, Juráň, Salák – Roupec