13.kolo, neděle 4.11.2012
TAB TAB
0:50:2, 0:3, 0:0
Branky a nahrávky: 16.Štěpánek (Matov), 19.Juráň (Oburka), 34.Kochánek (Oburka), 37.Abrahám (Oburka), 37.Fortelný (Mejzlík) Rozhodčí: S.Mertl – J.Mertl, Zíka. Vyloučení: 7:4, navíc Juráň 10 min. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 23:38. Průběh utkání: 0:5.
HC Tábor: Dubáček – Pejša, Škrdleta, Šašek, Hlaveš, Rejthar, Novotný, Pospíchal, Maxa, Hlaváč, Trska, Veselý, Veřtát, Koutský, Horák, Nehoda, Krejčí
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda – Oburka, Kochánek, Štveráček, Moravec, Kučera, Hort – Abrahám, Juráň, Všetečka – Tůma, Fortelný, Mejzlík – Štěpánek, Matov, Maštera

Reportáž z utkání není k dispozici

Jaroslav Barvíř - SK Horácká Slavia Třebíč: Jsme spokojení s polovinou zápasu, kterou jsme odehráli velice dobře. Výborně jsme začali, vytvořili si spoustu gólových šancí, které jsme ze začátku sice neproměňovali, ale měli lepší pohyb, soupeře jsme k ničemu vážnějšímu nepustili a do konce třetiny dali dva góly. Tím jsme se trošku zklidnili a dostali do pohody. Prvních deset minut ve druhé třetině bylo z naší strany takových všelijakých, hráli jsme pasivně v obraně, ale postupem času jsme se dostali zpět do zápasu a přidali další tři góly. Třetí třetina už byla taková hektická, soupeř přitvrdil a dohrával nás. Museli jsme kluky pořád uklidňovat. Pak už směrem dopředu polevili, ale přesto odehráli velice dobrý zápas a zato jim patří dík. Jeli jsme na první tým tabulky a 5:0 tam vyhrát je paráda.