21.kolo, pátek 4.1.2013
VPO VPO
3:60:2, 1:2, 2:2
Branky a nahrávky: 34. Čásenský, 52. Tumpach, 58. Tumpach - 1. Abrahám (Juráň, Oburka), 10. Abrahám (Jirák), 28. Jirák (Trnka), 35. Abrahám (Juráň), 46. Urban (Matov, Hort), 50. Maštera (Fortelný, Urban). Vyloučení: 7:10, navíc Hodek 10 minut OT, Mejzlík 2+10 minut OT. . Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 45.
TJ Slavoj Velké Popovice: Kostka - Žáček, Zahálka, Černý, Alferi, Jirků, Straka, Čásenský, Teršíp, Kukačka, Tumpach, Morava, Honc, Polesný, Prokopec, Maňas, Pavičevič, Hercík.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Šoustal) - Oburka, Hodek, Hort, Štveráček, Trnka, Kučera - Abrahám, Juráň, Jirák - Dobeš, Fortelný, Urban - Matov, Maštera, Mejzlík.

Reportáž ze zápasu není k dispozici

Karel Vejmelka - SK Horácká Slavia Třebíč: Odrazili jsme od prvního střídání, kdy se prosadila první lajna. Pak byla hra vyrovnaná, hrálo se nahoru a dolů a nám se podařilo prosadit podruhé. Byl to dobrý zápas. Ve druhé třetině jsme přidali další góly a zvýšili na 4:1 a utkání jsme nechtěli nějakým způsobem ztratit. Ve třetí třetině jsme vítězství potvrdili, využili přesilovku i nájezd a vedli 6:1. Soupeř korigoval až v poslední desetiminutovce. Vyhráli jsme zaslouženě. Ukázalo se, jak je důležité mít dobrého gólmana.