26.kolo, neděle 20.1.2013
6:22:0, 1:1, 3:1.
KOL KOL
Branky a nahrávky: 17. Všetečka (Juráň), 20. Abrahám (Juráň), 35. Štěpánek (Kochánek, Všetečka), 43. Urban (Matov, Jirák), 53. Jirák (Matov, Urban), 58. Tůma (Mejzlík) - 33. Fedurco (Šafra), 51. Jaroš (Žalud). Rozhodčí: Kopeček - Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 3:7, navíc Barták (KOL) 10 minut OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda - Kochánek, Hort, Štveráček, Hodek, Oburka, Šimka, Kučera - Abrahám, Juráň, Všetečka - Štěpánek, Tůma, Mejzlík - Urban, Matov, Jirák - Dobeš
HC Kolínští Kozlové:

Reportáž z utkání není k dispozici

Jaroslav Barvíř - SK Horácká Slavia Třebíč: Jak jsme předchozí zápas skončili, tak i ten následující začali. Kluci pokračovali v dobrém výkonu, bruslení, nasazení a šli za vítězstvím hned od prvního střídání. Odehráli jsme velice dobře první třetinu, kterou jsme vyhráli 2:0. Škoda jen, že jsme nepřidali nějaký ten gól navíc. Ve druhé části jsme měli trošičku výpadek. Bylo méně pohybu, puk nám nechodil přesně na hole, tak jako v první třetině. V poslední dvacetiminutovce jsme už zase zvýšili aktivitu, pohyb, dobře jsme napadali, drželi se na puku a přidali pěkné góly po přečísleních. I tento zápas jsme odehráli velmi dobře a vyhráli zaslouženě.