33.kolo, neděle 24.2.2013
JHR JHR
4:10:0, 2:0, 2:1.
Branky a nahrávky: 27. Košťál (Šergl), 37. Košťál (Švihálek), 42. Jon (Kubeš), 59. Kubeš (Janeček) - 41. Abrahám (Juráň). Rozhodčí: Pražák - Kreuzer, Flégl. Vyloučení: 6:10, navíc Vavřík 10 minut OT, Šergl 5 minut + do konce utkání - + Tůma 10 + 10 minut OT. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0.
KLH Vajgar Jindřichův Hradec:
SK Horácká Slavia Třebíč: Čáp - Hort, Kochánek, Oburka, Šimka, Štveráček, Hodek, Abrahám, Juráň, Jirák, Tůma, Fortelný, Všetečka, Kučera, Mejzlík, Dobeš.

Reportáž z utkání není k dispozici

Jaroslav Barvíř - SK Horácká Slavia Třebíč: Zápas jsme prostě po všech stránkách nezvládli ve všech činnostech. Už od prvního střídání jsme měli velice špatný pohyb, zatímco soupeř dobře bruslil, dohrával nás a tím dostával i pod tlak. Domácí lépe kombinovali, zatímco nám nešly přihrávky a nedali si ani jedinou kloudnou nahrávku. První třetinu jsme ještě tak nějak odehráli, že to skončilo bez branek. V kabině jsme si pak k tomu něco řekli, ale přesto ta hra nebyla vůbec dobrá. Soupeř byl ve všem lepší a zaslouženě vyhrál. Jindřichův Hradec hrál s nasazením a šel si za vítězstvím. My jsme navíc zbytečně faulovali a dostali tři góly v oslabení.