MDO: TRE - BNJ 12:0 - Benátky v Třebíči propadly a odvezly si tucet branek

T ř e b í č - Konečně třebíčští mladší dorostenci odehráli klidnější zápas, kteý byl po celých šedesát minut hry pod jejich kontrolou. Základ k vítěztsví položili domácí hráči už v první třetině, kterou vyhráli vysoko 5:0. Čistý hattrick v ní zaznamenal Patrik Matov, který se trefil v minutě třetí, sedmé a šestnácté.

6.kolo, neděle 7.10.2012
12:05:0, 4:0, 3:0
BNJ BNJ
Branky a nahrávky: 1. Trnka (Urban), 3. Matov (Ferda, Urban), 7. Matov (Urban, Ferda), 16. Matov (Urban, Ferda), 17. Michálek (Maštera), 28. Ferda (Matov), 32. Kajnar (Trnka), 36. Strnad T. (Matov, Trnka), 39. Maštera), 43. Pokorný (Bednář, Dobeš), 51. Strnad T. (Urban, Ferda), 58. Kajnar. Rozhodčí: Ryšavý A. - Kuřítko, Ryšavý V.. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 58. Střely na branku: 29:12. Průběh utkání: 12:0.
SK Horácká Slavia Třebíč: Loubal (Šoustal) - Trnka, Strnad T., Sysel, Valík, Dobeš, Kabelka, Erat, Ferda, Matov, Urban, Březka, Kajnar, Maštera, Michálek, Bednář, Pokorný, Strnad M.
HC Benátky nad Jizerou: Stavar (Král F.) - Gebel, Zejda, Haspeklo, Tišev, Vaněček, Erben, Majstr, Ludvíček, Novotný, Bukolská, Mocek, Král P., Hošek, Hrubant, Závora, Vaněček, Ktrbatý, Faltýn, Fiala