7.kolo, neděle 14.10.2012
CEB CEB
2:50:2, 0:3, 2:0
Branky a nahrávky: 58.Bláha (Pánek, Novotný), 59.Doktor (Hlavica) – 3.Matov (Ferda, Urban), 16.Pokorný, 22.Maštera (Kajnar), 23.Matov (Urban, Ferda), 27.Matov (Ferda, Urban). Rozhodčí: Zeman – Hučík, Novák. Vyloučení: 4:5, navíc Ferda (Třebíč) 10 minut. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 29:21. Průběh utkání: 0:5, 2:5.
ČEZ Motor České Budějovice: Kotrla (od 27.Kotalík) – Zádamský, Novotný, Stolarik, Svoboda, Benda, Bláha, Schmidmayer, Pánek, Weber, Tejko, Doktor, Jelínek, Procházka, Kouba, Hlavica, Remiáš
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal – Trnka, Strnad, Sysel, Valík, Kabelka, Erat, Procházka – Ferda, Matov, Urban – Březka, Kajnar, Maštera – Michálek, Berka, Pokorný